Skocz do zawartości
luft

Wybory prezydenckie w USA. Cieszysz sie?

USA  

56 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wygrana Baracka Obamy ma dla Ciebie znaczenie?

    • Tak
      12
    • Nie
      10
    • Nie wiem/Nie mam zdania
      6
    • Mam to gdzie? kto wygra? w USA
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Ankieta anonimowa na rozprostowanie myśli. Czystko na luzie, z prośbą o niełączenie bezpośrednio ze sporami i koneksjami w polskiej polityce, wewnętrznymi koligacjami i teoriami spiskowymi.

Krótka piłka: czy wybór nowego prezydenta USA ma dla Ciebie jakieś znaczenie, czy zupełnie Cie to nie obchodzi?


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - Ty to lubisz jezdzic po bandzie :p. Ciekawe od ktorego postu zacznie sie klotnia LOL

I zeby nie byc calkiem OT to powiem ze w sumie wszystko jedno. I tak w USA rzadza Luminaci a nie prezydent :D


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe, nie ciesze sie, kolo d*py pmi not lata natomiast temat ten zepsol mi poranna kawe.

Luft niewybacze Ci tego :spam:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu dałbym Ci plusika na poprawe humoru, ale sie nie da :)


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tlumacz sie, dzisiaj Cie nie lubie :harhar:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne kto wygra wybory, nadal prezesem Banku FED jest Ben Bernanke.


Sto kilo szczęścia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawa, kawą, mi jeszcze "ciastko" do niej poszło... Upomnę się o rabat, jak będę coś na allegro brał... :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Wy tak z ta kawą. Ja jem dopiero rosół :D


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyjdzie . Ja mysle ze I ich wybory sa wazne.

Gospodarka to nie tylko polska.

A co do kawy to ja juz swoja wypilem.


4788_4801.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest ta różnica, my pijemy kawę w pracy a ameryka śpi...

http://www.youtube.com/watch?v=hBgAQc-MnGM


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze ze wygral,

sekciarze Mormonscy u wladzy to pogrom jak XXX w Polsce...

Tylko oni to wiedzą i do tego nie dopuscili a u nas ciemnogród rosnie w sile.

bez polskiej polityki. Prosze.

pozdrawiam

luft


350l SPS tank, 4xTunze 6095 + Tunze7096, ATI Powercone 200i, Profilux 3ex + ext. module

ATI mod 4xT5 39W + LED Cree 162W, DASTACO II Ca reaktor, NP Biopellets

Kupuje uszkodzony sprzęt GHL, Tunze etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już chciałem coś śledzikowi odpisać ale zobaczyłem tekst na niebiesko, więc się powstrzymam :D

co do wyboru prezydenta USA uważam, że to ważna informacja dla świata, nie wnikając czy to fajny wybór czy nie


Akwarium 150x50x55 412 L, sump 140 L, oświetlenie CRP Metis 3x100W, obieg NJ 4500, cyrkulacja 2xAquael 10000, pienidło TS1060

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica żadna i tak nas mają w :mooning


pozdrawiam

Maciek

Prawdziwy facet nie je miodu !... Prawdziwy facet żuje pszczoły! ! !

I pamiętaj....Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć Dieslem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w USA byly wybory ? ...ciekawe ile rzeczy czlowiek sie dowiaduje!


5968_6061.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My USA wchodzimy do d..y i oni nas właśnie mają w d...e.Z wizami to tak przeginają,że szkoda gadać,tyle państw nie musi je mieć a Polska nadal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę podobnie jak Tester i nawet się trochę dziwię, że Moderator wystartował z takim tematem (nawet jeśli intencje były dobre).

Trochę już lat człowiek śmiga po różnych forach, bo nie samą morszczyzną się żyje i widziałem efekty dyskusji w wątkach na tematy polityczne i religijne (jeden przyciąga drugi jak magnez). Albo modzi mieli masę roboty, albo był totalny rozpie...ol, ze wskazaniem na to drugie. Innego efektu takich dyskusji nie widziałem. Lepiej to zamknąć póki czas.

Edytowane przez Ironista (wyświetl historię edycji)

I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyjemy w Polsce, nasi przodkowie walczyli o wolnosc, wolnosc slowa, z ktorej mozemy korzystać. Funkcja moderatora od tego jest by pilnował by dyskusja nie wykraczała poza ramy tematu oraz był zachowany poziom jak i kultura osobista. Jak widać temat prowadzony jest kulturalnie, za co bardzo Wam dziękuję. Pozdrawiam

luft


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz - Ty to lubisz jezdzic po bandzie :p. Ciekawe od ktorego postu zacznie sie klotnia LOL

Wszystko mi jedno :robo: ale jeszcze kilku osób brakuje ;)

Edytowane przez Ben_sage (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze gdyby tytul tematu byl inny typu "Co myslisz o wynikach wyborow w USA" mozna by rozpoczac jakas rozmowe lub jak ktos woli zadyme, ALE nie wiem jaka zalesnoc musialaby mnie laczyc z USA zebym sie cieszyl lub smiucil z wyniku wyborow.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam sporo rodziny od strony żony w USA i nawet odwiedzić nie można.Byłem po wizę kiedyś w Krakowie dla syna,który ją jednak dostał,ale czułem się jak jakiś menel który chce coś ukraść,takie traktowanie z góry,dlatego mnie to boli mają u mnie z górki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sprawa wiz jest uwłaczająca. Za każdym razem otrzymałem, ale patrząc na miny skołowanych ludzi ciężko było mi się cieszyć, zwłaszcza, że USA to nie moje miejsce marzeń. Skoro idziemy w tą stronę to nie bierzmy czasem, że nasz rząd jest do bani... każda frakcja już była i wiz zniesienia nie załatwiła. No ale wierzę, że do 1,5 roku wizy zniosą. Pozdro


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

430 lit + 200 lit sump ,Oświetlenie kessil A360WE ,Tune Blue Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; :-) cyrkulacja x 50 Start 28.10.2012

600 lit + 200 lit sump; 2*39 T5 + 6x 80 T5; Mini Bubble King 160 (pompa eheim) ; AM OR 3500-obieg; 2*4500+1*5000+1x12000- cyrkulacja; Start 21.07.2009 Koniec 01.10.2011 Jeszcze wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.