Skocz do zawartości
Walker

[250] Walker ver.4.0

Rekomendowane odpowiedzi

pięknie :)


akwarium 100x55x45; lampa Ati sunpower 6x39; obieg Tunze Silence 1073.020; cyrkulacja 2x6055, odpieniacz DYI BK160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korale piękne i zadowolone. Dla mnie brak na filmiku kilku ujęć całości. :thumbup:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki ;)

Romku film powstał bardzo spontaniczne jak siedziałem z nosem wlepionym w szybę z telefonem w ręku i próbując zrobić jakieś zdjęcia których w dalszym ciągu robić nie potrafię :( stąd liczba ujęć jest raczej skromna. Ale na dobrą sprawę jest ujęcie całego zbiornika tyle że z krótszego boku ;)

Na przyszłość obiecuję poprawę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I żeby mi to było przed ostatni raz. :thumbsup:


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilith

Film - bajeczka,muzyka- poezja, a korale hmmm, wypasione i kolorowe jak chińskie smoki . :) Możesz zdradzić tajemnicę jakim telefonem go robiłeś, bo moim nie potrafię takiego nagrać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze podziwiam akwarystow z zacieciem do czyszczenia niebieskiego tla. Walker szacun !!

Powiedz tylko czy czyscisz je zawsze czy tylko do filmu ;)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Aniu. Film był kręcony i "montowany" (jakkolwiek śmiesznie to brzmi w tym przypadku) na S5 neo

@Bartek tło czyszcze zawsze ok godzinę przed podmianka czyli raz na tydzień ;-) starałem się tak ułożyć skalę i powklejac korale żeby nie sprawiało to dużego problemu i jak narazie daje rade bez większego problemu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Adam ale na razie to chyba tylko za muzykę ;-) bo koraliki (poza kilkoma okazami) jeszcze niezbyt imponujących rozmiarów ;-)

Rośniemy, rośniemy i zobaczymy co będzie dalej ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny baniaczek i koraliki kolego - gratulacje! :)


Mój lasek wciąż rośnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panie Marku. Nie wiem czy zwróciłes uwagę ale dwa korale na filmie są właśnie od Ciebie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie turbinaria polipuje, pierwszy raz widzę to zjawisko, bo w sklepach z reguły ma pochowane polipy. Trzymasz ją w bardzo oswietlonym miejscu?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ktoś docenił moje oczko w głowie! ;-).

To jest naprawdę mega piękny koral. U mnie siedzi na środku zbiornika mniej więcej w 1/3 wysokości ale ja mam ponad 1W/litr światła więc nie powinno jej tam słonka brakować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin daj foto całego akwa


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli raczej lubi światło. Słyszałem kilka opini , że jest cieniolubny.Sam mam peltate i rośnie w rogu na samym dnie. Koralowce piękne

Pozdrawiam

Edytowane przez Pawel P (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli raczej lubi światło. Słyszałem kilka opini , że jest cieniolubny.Sam mam peltate i rośnie w rogu na samym dnie. Koralowce piękne

Pozdrawiam

Moja zdecydowanie lubi, niestety rośnie bardzo wolno i jak prawdziwy kulturysta - najpierw masa potem rzeźba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zdecydowanie lubi, niestety rośnie bardzo wolno i jak prawdziwy kulturysta - najpierw masa potem rzeźba ;)

Hahahhahahahahha :cheers:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeży śniegi za oknem a w akwarium - wiosna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny widok, mieszkają w tej Euphylii?


62c913a700089715a5dfcbcc8048683eu306a287.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie. Bo ona bardzo ciężko znosi ich obecność. Czasem tylko w niej śpią ale mam 3 spore Euphylie i często zmieniają miejsce nocowana. Zresztą do tej pory wycierały się też na euphylii z tyłu akwarium między skałami. Nie wiem co się stało że teraz im się zdążyło to na środku akwarium ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja czyli ciąg dalszy zabawy z aparatem ;)

Zawsze sobie obiecuje "kurcze ale następne zdjęcia to już będzie żyleta, nauczę się i będzie kozak"

Niestety nie są ;) ale mimo to zapraszam :)

8.jpg

9.jpg

10.jpg

7.jpg

4.jpg

1.jpg

6.jpg

I obiecuję poprawę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.