Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20150627_210925.jpg

20150627_210930.jpg

20150627_210945.jpg

Jako że poruszałem temat tegoż wydarzenia tutaj, to 3 Zdjęcia i Film pokażę, była masa ludzi z całej okolicy się zjechali a nawet i dalej do Gminnego Ośrodka Kultury w Dzierżąznej, Był Korowód, wyławianie wianków z Wody, bo również jest Staw na tym terenie, można łowić Ryby, teren jest ogrodzony, i również wynajmują różnego rodzaju Domki, po waszych zdjęciach śmiem stwierdzić że jest dużo lepiej wyposażony niż ta Stanica we Wdzydzach, a na Deser zagrała Formacja MIG, oraz jeszcze DJ jako że Polacy nie potrafią się bawić bez alkoholu, to większość była nawalona jak świnie, taka smutna rzeczywistość, ale i tak Zespół pokazał co potrafi, i tego typu wydarzenia by mi na zlocie Brakowało, jakoś Karaoke to nie moja bajka :) ale Bartkowi wypadło że nie mógł dojechać, a ja jak bym jechał to z nim, według mnie ta miejscowość jest zbytnio oddalona od Połączeń Kolejowych, przez co jak ktoś nie ma samochodu to musi się prosić żeby mógł się dostać,

Edytowane przez michalzgierz1989 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tłumaczyło Ci tyle osób, a Ty Michał i tak nie zrozumiałeś...

Być może Ty preferujesz "Korowód, wyławianie wianków z Wody, bo również jest Staw na tym terenie,łowienie Ryb i domki lepsze niż we Wdzydzach..."

Ale Wdzydze to inna bajka i żaden korowód czy puszczanie wianków nie zastąpią atmosfery ktora tam panuje.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko w temacie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-8731-1435455005,19_thumb.jpg

Temat to dopiero bedzie.

Kończymy bale I idziem w kimono


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wdzydze 2015 to już koniec

post-12081-0-08853200-1435476233_thumb.jpg

Edytowane przez marine (wyświetl historię edycji)

DSB-REFUGIUM-AQUAFOREST

 

POPRZEDNI ZBIORNIK MIEKASOW

Boże chroń mnie przed wlewaniem czegokolwiek do zbiornika !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się stało zaraz po Wiankach. Na zakręcie korowodu padli....


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wdzydze 2015 to już koniec

Bez okularów nie widzę kto to ;-)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inmar, zrobiliśmy zrzutke, wynajeliśmy auto i jedziemy po Ciebie, pakuj się.

IMAG1426_zpsfc5icxgw.jpg

Którędy jedziesz bo czekam od wczoraj ? :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlot PETARDA ! Do zobaczenia za rok !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlocik pierwsza klasa! Kto nie był, jego strata.

Kilko fotek :thumbup:

post-14527-0-70644400-1435489898_thumb.jpg

post-14527-0-29167600-1435489917_thumb.jpg

post-14527-0-43526900-1435489922_thumb.jpg

post-14527-0-30267500-1435489929_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

była masa ludzi z całej okolicy się zjechali a nawet i dalej do Gminnego Ośrodka Kultury w Dzierżąznej,

Był Korowód, wyławianie wianków z Wody, bo również jest Staw na tym terenie, można łowić Ryby, teren jest ogrodzony, i również wynajmują różnego rodzaju Domki, po waszych zdjęciach śmiem stwierdzić że jest dużo lepiej wyposażony niż ta Stanica we Wdzydzach, a na Deser zagrała Formacja MIG, ,

Przekonales mnie ta Dzierżożnią. Za rok jadę na podrygi. Mozesz napisać coś więcej o tych domkach i standardzie ?. Zdecydowanie we Wdzydzach brakowało mi atłasowej pościeli. To jest nie do zaakceptowania. A jak to wygląda tam ?

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonales mnie ta Dzierżożnią. Za rok jadę na podrygi. Mozesz napisać coś więcej o tych domkach i standardzie ?. Zdecydowanie we Wdzydzach brakowało mi atłasowej pościeli. To jest nie do zaakceptowania. A jak to wygląda tam ?

Darek,rezerwuj miejsce i dla mnie,mnie Michal tez przekonal. Aaaaa i dla Irona tez,bo pewnie takiej okazji nie przepusci.

A tak z rzeczy waznych,powaznych i istotnych - dotarlem szczesliwie do domu,rownie szczesliwie wyrzucajac po drodze Irona:P. Dzieki dla wszystkich za piekny zlot i mam nadzieje - do zobaczenia za rok :).

Edytowane przez baszurek (wyświetl historię edycji)

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dla wszystkich za piekny zlot i mam nadzieje - do zobaczenia za rok :).

ale już w Dzierżąznej... na Korowodzie :)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My również dojeżdżamy do domu...dziekujemy za wspólnie spędzony weekend....

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tradycji stało się zadość również się odmelduję potwierdzając jednocześnie nadanie Baszurka - jestem już domu. Zaraz smaruję PW do Skoczka, żeby świeżo ochrzczonych odznaczył odpowiednia sygnaturą (jak coś pochrzanię to proszę o pw od świeżych szlachciców).

Co do zlotu - tradycyjnie - to ludzie w głównej mierze tworzą klimat i atmosferę tych spotkań. I to niezmiennie od lat.

Miłośnik disco polo jak kiedyś dorośnie, to może zrozumie, może....


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dotarłem do domu ale ledwie żyję :D Fajnie było was poznać. Dzięki za dobrą zabawę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tradycji stało się zadość również się odmelduję potwierdzając jednocześnie nadanie Baszurka - jestem już domu. Zaraz smaruję PW do Skoczka, żeby świeżo ochrzczonych odznaczył odpowiednia sygnaturą (jak coś pochrzanię to proszę o pw od świeżych szlachciców).

Co do zlotu - tradycyjnie - to ludzie w głównej mierze tworzą klimat i atmosferę tych spotkań. I to niezmiennie od lat.

Miłośnik disco polo jak kiedyś dorośnie, to może zrozumie, może....

Witam

Zapytam z czystej ciekawości , co masz do miłośnika disko polo?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My już tez dojechaliśmy.

W przyszłym roku jako jeden z punktów zlotu , zrobimy "regaty morszczaków". Mam nadzieję, że będzie mocniej wiać.


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My w połowie

post-12081-0-31199700-1435571419_thumb.jpg

Edytowane przez marine (wyświetl historię edycji)

DSB-REFUGIUM-AQUAFOREST

 

POPRZEDNI ZBIORNIK MIEKASOW

Boże chroń mnie przed wlewaniem czegokolwiek do zbiornika !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechali :-)


100x40x45,sump 90x30x38, światło 4xt5 39w, 2x koralia 4500l/h, obieg aqua one 2600l/h, odpieniacz Deltec APF600, pudełko przelewowe

6195_6307.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22:00 wylądowałem w Radomiu. Podziekowania dla wszystkich którzy pomogli dostać się na Wdzydze i wrócić do domu :) Jak widać da się w ciągu jednego dnia załatwić transport :) :) Jak to mówią, dla chcącego nic trudnego. Dzięki za kolejne kilka dni, które dłuuuuuugo będę wspominał. "Tramwaj zwany pożądaniem" będzie śnił mi się po nocach. Szanty z Tomkiem - nie trzeba nikogo przekonywać, że w piątek po prostu poszaleliśmy. Ogniska paliły się do rana. Widoki o 3:00 am z wieży widokowej cudowne. Pogoda - szaman czuwał :) Zero deszczu aż do dnia wyjazdu :) Czemu zlot trwa tylko cztery dni ? :/ :( Do zobaczenia za rok :)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziekowac wszystkim za super super przednia zabawe.

Wiedzialem ze bedzie oki ale nie myslalem ze bedzie tak bombowo fajnie bylo was wszystkich poznac.

Szczegolne pozdrowienia dla straganiarzy ze sklepu na petli.


DSB-REFUGIUM-AQUAFOREST

 

POPRZEDNI ZBIORNIK MIEKASOW

Boże chroń mnie przed wlewaniem czegokolwiek do zbiornika !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, słuchajcie - Wdzydze wciąż piękne, słoneczne z niepowtażalną atmosferą... nic sie nie zmieniło. No może jedno - nie ma tam Was! Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich morszczaków z białego, rozkołysanego łabędzia :)

post-14527-0-98135800-1440354859_thumb.jpg

post-14527-0-48094600-1440354877_thumb.jpg

post-14527-0-63102500-1440354885_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.