Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

żona mu budżet ograniczyła... i powiedziała że więcej z chłopakami spać nie będzie bo potem głupie rzeczy przez sen gada - dzwoniła do mnie wczoraj w tej sprawie i pytała sie co ma robić...


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co jej powiedziałeś?


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby walnęła setę i założyła ten pas co kazałem jej zamówić... dziś ma przetestować


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale jak Kifla żona do niego na prawdę zadzwoni, to mu szybko kozactwo przejdzie :D :D :D


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasiu - nie fisiuj bo młody ci z dyńki pociągnie i będzie po temacie...


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaaaśniu Ty żyjesz ?! Kurna gdzieś Ty chłopie był jak ja zaczynałam pić ?

Co do fikołków z Prezesem i takie tam, cóż nikt nie jest wstanie tak obskoczyć jak ten chudy kogut :whistle: - żona nie ma szans

W tym roku proza życia ale bardzo bym chciał :crybaby:


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie porobilo. Gdzie ta Polska Goscinnosc? :cheers: no wiocha jakas wieksza niz Wdzydze.

Kwestii domokow wogole nie rozumie. Seb zanim postawisz szczesciopaka wtlumacz mi co to znaczy Twoj domek? lub moj domek? Domki sa nikogo dopoki nie wplaci sie rezerwacji. Zrozumialbym kazdego kto by cos skrobnal na priv sluchaj Dyzma jade z dzieckiem z zona. Ty walisz ni z gruchu ni z pietruchy do mnie na forum ze ty tam powinienies mieszkac bo mieszkasz tam co roku. Buahaha ha co to ma byc? Domki sa dla VIP czy to segregacja?

Co roku jezdze na zloty i sypiam gdzie popadnie. Na podlodze, na piatego, na trawie. W tym roku miala byc wieksza kultura bo mialy jechac z nami nasze panie plus 5 letni Marcel. Kawalek drogi mamy wiec chcielismy cos bardziej komfortowego niz sprochniala urokliwa "Brda". Rezerwcje moja przyjal Pan nie zadna recepcionistka wiec zwalanie winy na pania nie kumam wogole jak i calej sytuacji.

Jasiek i Maciek czy Was juz do konca je.......o? Co to dolegliwosci macie? :popo:

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spływu nie będzie? Jak to nie będzie? :shock::crybaby:

Jak nie będzie to sami sobie spływ zrobimy, nie??????????

W tamtym roku nie było a jednak płynęliśmy chwilę pod prąd na wyspę obok.

Jacuś bierem 23? Jak rok temu?


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze też mogłes napisać że jedziecie z kobietami i z dzieckiem. Forum jest po to żeby na nim pisać :)

Nie było tematu.


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie to sami sobie spływ zrobimy, nie??????????

W tamtym roku nie było a jednak płynęliśmy chwilę pod prąd na wyspę obok.

Jacuś bierem 23? Jak rok temu?

Ano bierem go. Od groma daleko, ale za to zanim człowiek się doczłapie z ogniska to dojdzie do siebie po drodze.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i jeszcze numery butow oraz rozmiar bagazow podrecznych powinienem napisac.

Na forum jestem i pisze kilka razy dzienie.

Cyt: No więc, ruszamy! Procedura jak co roku, czyli wpłacamy zaliczki w wysokości 50 zł/os, jak najszybciej, mamy czas do końca miesiąca. Ceny się nie zmieniły, na potwierdzeniu mamy 10% rabatu, tyle że jest omyłkowo wystawione od piątku do niedzieli, jesteśmy od czwartku, więc mamy 20% od ceny "wywoławczej". Jeśli chodzi o prąd, to zawsze dogadywaliśmy się tak że płaciliśmy kilka złotych więcej i nie spisywaliśmy licznika, myślę że w tym roku dogadamy się tak samo, to już załatwimy na miejscu. Ważna informacja dla tych którzy będą po raz pierwszy - każdy sam załatwia sobie rezerwację, na swoje nazwisko, sam robi przelew na numer konta podany w potwierdzeniu, drukuje sobie potwierdzenie przelewu zaliczki i zabiera je ze sobą, przyda sie na miejscu do uregulowanie reszty należności. Każdy sam również wybiera sobie domek i współtowarzyszy niedoli, ja w tym palców nie maczam, to co mogę zrobić to odebrać komuś kluczyk z recepcji, gdyby ktoś miał przyjechać później, zaprowadzić na miejsce i ogólnie "ogarniać" temat zakwaterowania już na miejscu, teraz rezerwujecie sami, ja nie zajmuję się ściganiem o zaliczki i takie tam, każdy jest dorosły i może to zrobić samodzielnie.

ja (czt SEB) w każdym razie jak zawsze będę stacjonował w III na palach, Dyzma nr I na palach, Skoczek nr II na palach, mam nadzieję że Prezes nie ma nic przeciwko temu że go przestacjonowałem do I, bo z tego co pamiętam to tak właśnie chciał.

:shock::turned:


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Spokojna okolica" nie ma się czego obawiać :)

Najwyżej Dyzma / Jasiu / Kiflu obudzi nad ranem :playing (muzyką z be-em-wu)


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu kochany, co się cisnieniujesz? :)

Przecież wyraźnie napisałem - nie ma tematu, nie ma o co kruszyć kopii ;)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem mieszkaniowy proponuję rozwiązać w radykalny sposób - jak to ładnie Prezes powiedział - "mieszkać jak smerfowa rodzina" zrezygnujcie wszyscy z tych jamników na patykach i nich wszyscy ulokują się w gierkach - jest kilka koło siebie a jak ktoś potrzebuję oglądanie świata z wyższego pułapu jak Szogun - to można z pietra na ludzi spoglądać :thumbup:


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pakujemy sie

post-8731-0-79112300-1432021655_thumb.jpg

post-8731-0-56850100-1432021662_thumb.jpg

post-8731-0-57248500-1432021667_thumb.jpg

post-8731-0-50875700-1432021671_thumb.jpg


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiflu, nie ma żadnego problemu z zakwaterowaniem, serio, nie bądźmy baby, nie wyszukujmy problemów na siłę, z mojej strony na prawdę, zupełnie szczery luzik :) mogę kimać gdziekolwiek, nie robi mi różnicy, żadnej, tam po prostu na belce wyryłem już swoje imię :D :D :D

A tak w ogóle to marzy mi się zlot po staremu, czyli namioty, wszyscy obok siebie, nad jeziorkiem, ognisko, wspólne żarcie, wspólne picie, brak innych pokus - pełna integracja - to by było coś!


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc, ruszamy! Procedura jak co roku, czyli wpłacamy zaliczki w wysokości 50 zł/os, jak najszybciej, mamy czas do końca miesiąca. Ceny się nie zmieniły, na potwierdzeniu mamy 10% rabatu, tyle że jest omyłkowo wystawione od piątku do niedzieli, jesteśmy od czwartku, więc mamy 20% od ceny "wywoławczej". Jeśli chodzi o prąd, to zawsze dogadywaliśmy się tak że płaciliśmy kilka złotych więcej i nie spisywaliśmy licznika, myślę że w tym roku dogadamy się tak samo, to już załatwimy na miejscu. Ważna informacja dla tych którzy będą po raz pierwszy - każdy sam załatwia sobie rezerwację, na swoje nazwisko, sam robi przelew na numer konta podany w potwierdzeniu, drukuje sobie potwierdzenie przelewu zaliczki i zabiera je ze sobą, przyda sie na miejscu do uregulowanie reszty należności. Każdy sam również wybiera sobie domek i współtowarzyszy niedoli, ja w tym palców nie maczam, to co mogę zrobić to odebrać komuś kluczyk z recepcji, gdyby ktoś miał przyjechać później, zaprowadzić na miejsce i ogólnie "ogarniać" temat zakwaterowania już na miejscu, teraz rezerwujecie sami, ja nie zajmuję się ściganiem o zaliczki i takie tam, każdy jest dorosły i może to zrobić samodzielnie.

W tym roku będzie ciut "inaczej" tzn. przygotowaliśmy dla Was dwa ciekawe konkursy, będzie śmiesznie, liczymy też na nowicjuszy, bo najlepiej by było gdyby "zawodnicy" się pomieszali, tzn. w jednej dwójce "nowy" ze "starym", będzie ciekawiej icon_e_smile.gif

W recepcji jest jakaś nowa dziewczyna, nie ma Danki, więc nie wiem jak bedzie ogarniać, ale mam nadzieję że się wdroży, póki co jednego babola juz popełniła, mianowicie mój domek zarezerwowała Panu Dyzmie icon_razz.gif a jedynkę na palach którą wiem że chciał Dyzma, zarezerwowała niejakiemu Panu Krzysztofowi Lechowi, nie wiem kto zacz, tak czy inaczej, będzie to musiała jakoś odkręcić, ja w każdym razie jak zawsze będę stacjonował w III na palach, Dyzma nr I na palach, Skoczek nr II na palach, mam nadzieję że Prezes nie ma nic przeciwko temu że go przestacjonowałem do I, bo z tego co pamiętam to tak właśnie chciał, nie wiem kto to ten Krzysztof, mam nadzieję że się ujawni i będziemy mogli znaleźć jakieś wyjście z sytuacji, tak żeby każdy był zadowolony.

Z tego co wiem też, to Kamsolik klepał domek ten murowany, ten pawilon taki koło drugiego ogniska, reszta nie wiem kto gdzie chce stacjonować.

Informacje dla tych co pierwszy raz na temat standardu ośrodka:

- domki standard "wczesny gierek", ale:

- pościel czysta

- w każdym domu jest łazienka z prysznicem i ciepłą wodą

- spokojnie można wziąć dzieciaki, im standard w domkach przeszkadzał nie będzie, a na ośrodku nudzić się nie będą, dzieciakami co roku rządzi "Młody Skoczek" i idzie mu świetnie icon_e_smile.gif

- na terenie ośrodka jest Tawerna w której można smacznie i niedrogo się stołować

- na terenie ośrodka jest wypożyczalnie sprzętu wodnego - ceny dobre

- na terenie ośrodka zazwyczaj jest problem z zasięgiem telefonów, ale nie wszystkich sieci, w okolicach recepcji i w tawernie chyba tez jest WIFI

- "władze" ośrodka dobrze nas znają, więc w zasadzie czujemy się jak w domu icon_e_smile.gif

Upominam, że każdy jest dorosły i odpowiedzialny sam za siebie, niemniej, nie zdarzyło się żeby ktokolwiek został pozostawiony samemu sobie w chwili "słabości", jedziemy razem, jako ekipa i jak ekipa się wspieramy nawzajem.

Na miejscu będziemy robili zrzutkę na drewno do ogniska, nie wiem po ile wyjdzie, ale jakies grosze, warto więc mieć trochę klepaków w kieszeni.

W tym roku rezygnujemy ze spływu, pod wpływem nacisków, spływ jest fajny, ale - trwa długo, nie każdy chce płynąć, a Ci którzy nie płyną a są pierwszy raz, w zasadzie są skazani na szwędanie się przez niemal cały dzień sami. Dlatego w tym roku pomyśleliśmy o wypełnieniu czasu wszystkim, będzie ciekawie, śmiesznie, będą elementy rywalizacji więc śmiechu i adrenalinki nie zabraknie icon_e_smile.gif

W zasadzie wszystko zostało napisane, jednak gdyby nie wszystko było dla kogoś jasne, oto mój numer telefonu - 503 704 106, Skoczek poda również swój (jak mu się zachce icon_e_smile.gif)

W załączniku potwierdzenie rezerwacji. - Skoczek, na maila Ci puszczę, załącz, bo ja "nie mam uprawnień do załączania tego typu plików"

Pozdrawiam

Seb

Michał, od samego początku wiedziałem że Cię nie będzie :)

Ale, w kwestii kosztów, to: domek 4 osobowy za dobę kosztuje 220 zł, od tego odejmujesz 20% rabatu, wychodzi 176, dzielisz na cztery co daje 44zł/os/dobę, całe trzy dni kosztują Cię więc 132 zł a nie 400 ;)

Ta tylko co tu masz wliczone w to same noclegi, specjalnie spisze z faktury żebyś wiedział o co mi chodzi, a czego tutaj nie ma

przyjmijmy że każdy się zjeżdża w Piątek tak jak to było w Górach i tam było tak

1.Pobyt (Nocleg) 70 zł = 2 Szt czyli 35 zł doba

2. Kolacja-grill 55 zł = 1 Szt

3. Śniadanie 40 zł = 2 Szt

4. Obiadokolacja 30 zł = 1 Szt

razem = 195 zł + Opłata klimatyczna 5,60 zł

5 = nie było problemu z rezerwacjami i przelewami po prostu się wpisało w tytule "Zlot Morszczaków" i wystarczyło, a tutaj jak czytam to trzeba wielmożnej "Pani" która tam pracuje, wszystko na tacy podać tak jakby w systemie tego nie było, przecież skoro dostają przelew to chyba widzą od kogo

6. powiem tak mam ochotę się z wami spotkać, ale jak mam z osobna za wszystko dopłacać poza noclegami to koszty wyjdą spore, skoro się płaci to najlepiej mieć już wszystko wliczone, wtedy można sobie to rozplanować :) żebyś mi nie powiedział "że wiedziałem że cię nie będzie" wypisałem czego mi tu brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyjmijmy że każdy się zjeżdża w Piątek tak jak to było w Górach i tam było tak

1.Pobyt (Nocleg) 70 zł = 2 Szt czyli 35 zł doba

2. Kolacja-grill 55 zł = 1 Szt

3. Śniadanie 40 zł = 2 Szt

4. Obiadokolacja 30 zł = 1 Szt

razem = 195 zł + Opłata klimatyczna 5,60 zł

5 = nie było problemu z rezerwacjami i przelewami po prostu się wpisało w tytule "Zlot Morszczaków" i wystarczyło, a tutaj jak czytam to trzeba wielmożnej "Pani" która tam pracuje, wszystko na tacy podać tak jakby w systemie tego nie było, przecież skoro dostają przelew to chyba widzą od kogo

6. powiem tak mam ochotę się z wami spotkać, ale jak mam z osobna za wszystko dopłacać poza noclegami to koszty wyjdą spore, skoro się płaci to najlepiej mieć już wszystko wliczone, wtedy można sobie to rozplanować :) żebyś mi nie powiedział "że wiedziałem że cię nie będzie" wypisałem czego mi tu brakuje

Masakra jakas. Wiele mnie ominelo widze ;P Obok osrodka jest sklep - bulki, kabanosy, jogurt pitny - koszt 10zl, obiad -- nie pamietam stawek w tawernie - max 20zl i bylem zapchany na maxa, wieczorem - kabanosy ze sniadania zostaly, ognisko, kielbaska - glodny spac nie chodzilem. W pokojach sa lodowki - zawsze mozesz zabrac konserw z domu. Choc szkoda miejsca w lodowce bo zazwyczaj szklo sie tam chlodzi. Na trzy litery je marnowac. Ceny noclegu znasz - reszta to juz kwestia czy chcesz jak panisko "dą perinią i kawior" czy wystarczy Ci bułka z jogurtem. Bicie piany - za daleko, za drogo to nie jedziesz i tyle. Byłem na wszystkich zlotach poza pierwszym wdzydzkim (nie bylo mnie na forum nawet wtedy), i poza ostatnio gorskim (termin kompletnie nie pasował - zdarza się). Powiem więcej - wyjazd na Wdzydze też jest mocno uwarunkowany i również może być tak, że mnie nie będzie ale nie udaję, że nie jadę bo za drogo albo domek nie ten. A i z rezerwacją domku nie ma zadnych problemow. Rzadko kiedy placilem zaliczke bo zazwyczaj terminy napiete w tym okresie i czlowiek pamieci nie mial a domek i tak byl ;P

P.s Jadę bez Basi, kto mnie przygarnie do domku ? Prawdopodobnie będę chciał wylądować w czwartek :p

P.s2 Bede smigal A2/A1 wiec jak cos to ze Strykowa moge Cie przechwycic - od Lodzi to jest rzut beretem. Transport mialbys gratis.

Edytowane przez VDR (wyświetl historię edycji)

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s Jadę bez Basi, kto mnie przygarnie do domku ? Prawdopodobnie będę chciał wylądować w czwartek :p

Dawaj do nas. Przygarniemy cię bidulku. :D Na poranną kawkę nie masz co liczyć, ale na porannego drinka zawsze. :rofl:

Michał - nic nie zrozumiałeś z tego co napisali wcześniej Dyzio i Macias. Nic kompletnie, i myślę że w swej mentalności nigdy tego nie pojmiesz.

Edytowane przez Ironista (wyświetl historię edycji)

I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vdr! Jestem chętny na dzielenie niedoli z Twoją zacna osobą, wtedy niewygoda nie będzie tak bolec ;)


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.