Skocz do zawartości
SkoczekPL

Zielona Kobieta na pokładzie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie w ten piękny zawalony śniegiem poniedziałek :)

Jest mi bardzo miło oznajmić, że do kolorowej ekipy dołączyła @Nik@ 

Dziękujemy Dominika że zgodziłaś się wstąpić do naszej "samczej" gromady :bump, życzymy sukcesów i wytrwałości :clapping

 

Zdrówka

Skoczek

 


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje :) 


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla Dominiki :D


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję i za przyjęcie mnie do ekipy i za życzenia, jest mi bardzo miło :) 

No i proszę Was na początku o wyrozumiałość dla mnie, zanim połapię co i jak, bo na razie jestem całkiem zielona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol.. będzie pierwszy mod którego mam na ignored x)


1. Akwarium 95x70x60 | Sump 65x35x37 | Pompa Jebao dcs 4000 | Jebao RW8 x 2 | Odpieniacz deltec sc 1456 | Lampa LED DSuny 4 panele x 40 LED 3w + T5 2x39w | Reaktor Bubble-Magus CR120WP zasyp ARM | Milwaukee Instruments pH SMS 122 | AT R Doser Milestone 6 | PSFMR 9040 - pojemność 2.3L "Glonowy" + PSFMR 9040 - pojemność 2.3L "Media" na pompie DC3000 | Dolewka PS Sentry ATO

 

Link: http://nano-reef.pl/..._20#entry872225

90b67987de6d96d3807ab58d2d91ebebu287a684.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh to nano reef,

W końcu Nika ,czy Dominika będzie miala otwarta linia do osób z konkretną wiedzą.

 

Ale w sumie nie wiedza tu jest najważniejsza.A szkoda.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bober6662 napisał:

Ehh to nano reef,

W końcu Nika ,czy Dominika będzie miala otwarta linia do osób z konkretną wiedzą.

 

Ale w sumie nie wiedza tu jest najważniejsza.A szkoda.

Z co autor miał na myśli ?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że moderatorem forum,czyli dobrym duchem który poprowadzi cię w dobra stronę powinna zostawać osoba ze stażem ,z osiągnięciami,równie dobrze następnym modem mógł zostać Silvia który wnrok nastukal 6tys postów połowa tylko po to żeby coś napisać,a wiedza jego opiera się dawaniu rad gdzie kupić na Aliexpress ledy o 1zl taniej.

Skoczek sorry za konstruktywna krytykę.

Ale ja osoby której posty czasem mnie śmieszą,a temat z akwarium nie pokazuje nic ciekawego nie będę brał jako guru.

Ale życzę jej jak najlepiej gdzieś się trzeba uczyc.Moze niedługo przejdzie do jakiegoś sponsora i jak jej poprzedniczka pozjada rozumy.


4803_4815.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bober6662 napisał:

To że moderatorem forum,czyli dobrym duchem który poprowadzi cię w dobra stronę powinna zostawać osoba ze stażem ,z osiągnięciami,równie dobrze następnym modem mógł zostać Silvia który wnrok nastukal 6tys postów połowa tylko po to żeby coś napisać,a wiedza jego opiera się dawaniu rad gdzie kupić na Aliexpress ledy o 1zl taniej.

Skoczek sorry za konstruktywna krytykę.

Ale ja osoby której posty czasem mnie śmieszą,a temat z akwarium nie pokazuje nic ciekawego nie będę brał jako guru.

Ale życzę jej jak najlepiej gdzieś się trzeba uczyc.Moze niedługo przejdzie do jakiegoś sponsora i jak jej poprzedniczka pozjada rozumy.

Napisałeś wszystko to co już pisałem w tematach tej Pani. Lepiej dać posty na ignored i spokojniejsze życie się robi.. A czy jest modem czy nie .. i tak nic nie zmienisz.. 


1. Akwarium 95x70x60 | Sump 65x35x37 | Pompa Jebao dcs 4000 | Jebao RW8 x 2 | Odpieniacz deltec sc 1456 | Lampa LED DSuny 4 panele x 40 LED 3w + T5 2x39w | Reaktor Bubble-Magus CR120WP zasyp ARM | Milwaukee Instruments pH SMS 122 | AT R Doser Milestone 6 | PSFMR 9040 - pojemność 2.3L "Glonowy" + PSFMR 9040 - pojemność 2.3L "Media" na pompie DC3000 | Dolewka PS Sentry ATO

 

Link: http://nano-reef.pl/..._20#entry872225

90b67987de6d96d3807ab58d2d91ebebu287a684.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda krytyka jest ok, ale.....moim zdaniem jesteś w lekkim błędzie.

Jeśli Moderator  wg Ciebei to akwarystyczne  guru to kim miałbybyć admin takiego forum ? Bogiem wiedzy ???

Moderator ma pilnować porządku i udzielać się na forum tak jak inni klubowicze - w tematach gdzie ma coś do powiedzenia.

Pamiętam jak dawno temu z Niką (naszą różową królową) i Deborą było tak samo....każdy się czepiał że guzik wiedzą, a potem każdy zazdrościł zbiorników.

Weźcie odech i dajcie szansę.

5 minut temu, LTo napisał:

Napisałeś wszystko to co już pisałem w tematach tej Pani. Lepiej dać posty na ignored i spokojniejsze życie się robi.. A czy jest modem czy nie .. i tak nic nie zmienisz.. 

słabe 

 


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, SkoczekPL napisał:

Każda krytyka jest ok, ale.....moim zdaniem jesteś w lekkim błędzie.

Jeśli Moderator  wg Ciebei to akwarystyczne  guru to kim miałbybyć admin takiego forum ? Bogiem wiedzy ???

Moderator ma pilnować porządku i udzielać się na forum tak jak inni klubowicze - w tematach gdzie ma coś do powiedzenia.

Pamiętam jak dawno temu z Niką (naszą różową królową) i Deborą było tak samo....każdy się czepiał że guzik wiedzą, a potem każdy zazdrościł zbiorników.

Weźcie odech i dajcie szansę.

słabe 

 

Może i słabe ale wystarczy poczytać.. 


1. Akwarium 95x70x60 | Sump 65x35x37 | Pompa Jebao dcs 4000 | Jebao RW8 x 2 | Odpieniacz deltec sc 1456 | Lampa LED DSuny 4 panele x 40 LED 3w + T5 2x39w | Reaktor Bubble-Magus CR120WP zasyp ARM | Milwaukee Instruments pH SMS 122 | AT R Doser Milestone 6 | PSFMR 9040 - pojemność 2.3L "Glonowy" + PSFMR 9040 - pojemność 2.3L "Media" na pompie DC3000 | Dolewka PS Sentry ATO

 

Link: http://nano-reef.pl/..._20#entry872225

90b67987de6d96d3807ab58d2d91ebebu287a684.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Przemek78 napisał:

Dobrze bo już z tymi zielonymi samcami nie szło wytrzymać :)

Powodzenia i twardej, sprawiedliwej ręki życzę

 

2 minuty temu, Przemek78 napisał:

Zaskakujące to jest, nie da się ukryć. Wierzę, że administracja wie co robi i kierowali się jakimiś rozsądnymi kryteriami...

My wiemy, a Ty?


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SkoczekPL napisał:

 

My wiemy, a Ty?

... pożyczyłem powodzenia co nie znaczy, że wiem jakie były podstawy takiej decyzji. Nie znam Dominiki i jej nie oceniam.

ale zaskoczony jestem i pewnie nie tylko ja

Wszystko w temacie

Edytowane przez Przemek78 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nik@ gratuluję ;)

Wysłane gołębiem pocztowym z pomocą Tapatalka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani. Rozdzielmy dwie podstawowe rzeczy.

Wiedza w zakresie prowadzenia akwarium i sposób wypowiedzi i moderacja forum.

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Jaką wiedzę trzeba mieć żeby stwierdzić czy jakiś post narusza regulamin forum czy targowiska?

Natomiast bez względu na kolor na jaki forumowicz jest pomalowany konkretne wypowiedzi w tematach w których je udziela  podlegają waszej ocenie. Bo tutaj liczy się właśnie wiedza.

I tak na marginesie.

Kiedy byłem klubowiczem (bez koloru) miałem czas na to żeby pisać i czytać forum. Teraz z uwagi do czego się zobowiązałem tego czasu mi brakuje.

I pewno wszystkim kolorowym.

@Nika Witaj w klubie.


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry człowiek do pracy zawsze się przyda, Nik@ jak da się zauważyć ma sporo chęci i wolnego czasu. Czasami rozmydla tematy co bywa irytujące, ale jest prawie zawsze na forum. Ma czas i okazję podziałać jako wolontariusz - więc nie zabijajcie jej zapału.

NIK@ gratulacje i wyrazy współczucia - teraz jesteś moderatorem, czytaj poprawiaj i męcz się z wycieczkami personalnymi. Jaki dział się trafi nowej zielonej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coscie tak wjechali co niektórzy na dziewczynę niech se sprząta:fish: forum jak lubi taka robotę i ma dużo wolnego czasu bdw gratulacje pani mod:smile_big:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewielu swoim piórem potrafi przykuć uwagę czytających. 

Nik - życzę wytrwałości miedzy Nami: geniuszami i specjalistami wszelkich branż, strategami handlu, gejzerami pomysłów i mistrzami ripost o szczerozłotych sercach.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominika  moje gratulacje :)


zbiornik 120x60x60 +sump . odpieniacz Sebastek czarna perla na Tunze - Hydrofoamer Silence 9420.040 , cyrkulacja wp-40 rw-15 , obieg Jebao9000 , oswietlenie Gieseman Matrix II 8x39w . 

8744f73183d58f0a59fb88f54dc034b6u1589a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema @Nika 

Wyrozumiałości do nas jako userów :D

Pozdr.

P.s 

Jaki dział dostałaś do sprzątania ? ;) 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo pozytywnej energii! Gratulacje. 


500 +

-zakładając akwarium morskie nic nie wiemy

-po trzech miesiącach uważamy że już cos wiemy;

-po roku jesteśmy ekspertami,

-po dwóch latach dochodzimy do wniosku że kompletnie nic nie wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje i wytrwałości :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, SkoczekPL napisał:

Witam serdecznie w ten piękny zawalony śniegiem poniedziałek :)

Jest mi bardzo miło oznajmić, że do kolorowej ekipy dołączyła @Nik@ 

Dziękujemy Dominika że zgodziłaś się wstąpić do naszej "samczej" gromady :bump, życzymy sukcesów i wytrwałości :clapping

 

Zdrówka

Skoczek

 

:)))) Wiedziałem !. Wiedziałem  jak tylko zobaczyłem temat. Wiedziałem że to musi być Nika :) Znana wszystkim,  zakręcona (ok, wiem, że nie do końca trafiłem, ale zrozumcie, staram się być delikatny :) ), przez wszystkich pozytywnie odbierana.

Fajnie - dobry wybór.

Nika, a ja Tobie życzę wytrwałości i konsekwencji. I dużo czasu :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.