Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś chciałby zjeść dobry obiad to polecam na końcu Równicy Zbójnicką Chatę,stołujemy się tam często na sobotnich,niedzielnych obiadkach jak Inga każe mi gotować :clowning

https://zbojnickachata.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, VDR napisał:

Jak masz jakies zoa to zabierz i na pewno sie dogadamy ;) Czy tak czy tak - to ciachne cos i spakuje. 

Mam taki tri kolor. Nie wiem dokładnie co to za odmiana.

Są czerwono - różowe na zewnątrz w środku niebieskie

Ale zabiorę bo już mi na piach włażą. Nie wiem czy jakkolwiek atrakcyjne dla Was one są, ale ja się boję ciąć zoa ze względu na tą neurotoksynę.

Więc jeśli nadsatawisz dla mnie karku to nie ma problemu :D

Ps przepraszam za jakość zdjęcia. Aparat strasznie przekłamuje kolory.

IMG_20240510_120504.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

utter chaos najprędzej.

my będziemy ok. 21 najprędzej.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, VDR napisał:

Jacek, przeciez wiesz ze znajomych na zlot to ja tylko z kolega Jamesonem jadę. W tym roku z całą ferajną - ale ponoć mam dyspensę wieczorową porą :clowning

U mnie w aucie również jest kolega Jameson, chyba brat bliźniak.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, VDR napisał:

Jacek, przeciez wiesz ze znajomych na zlot to ja tylko z kolega Jamesonem jadę. W tym roku z całą ferajną - ale ponoć mam dyspensę wieczorową porą :clowning

Jak masz jakies zoa to zabierz i na pewno sie dogadamy ;) Czy tak czy tak - to ciachne cos i spakuje. 

Żeby Cie ten kolega Jameson pod w stół nie wciągnął ;)

Udanej zabawy dla wszystkich na zlocie i wyciągnijcie jak coś Dareczka spod stołu :clowning

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opelin melduje dotarcie do swojej jaskini :D

Dzięki ludziska, było super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, inmar napisał:

Ja zostałem sam i czekam :clowning

Szybko zleci, za rok dojedziemy, to nie będziesz sam.

Ja się odmelduję, dotarłem. Było jak zawsze grubo. Dzięki wszystkim za spotkanie, szczególnie dla Pana Organizatora. 


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję, na miejscu. Do następnego. 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My też już w domu. Zabawa byłą przednia, super było się znów z wami zobaczyć.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.05.2024 o 19:02, sith114 napisał:

Żeby Cie ten kolega Jameson pod w stół nie wciągnął ;)

Udanej zabawy dla wszystkich na zlocie i wyciągnijcie jak coś Dareczka spod stołu :clowning

Spokojna Twoja Krzysiu. Ja jestem już na takim etapie życia, że umiem pić whisky :P Podobnie jak Ty mleczko ;)

Dotarlismy do domu, miło było znów się spotkać i już zaczynam odliczanie do kolejnego zlotu ;)

 


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panie i Panowie. Jeszcze tylko rok i znów się spotkamy na zlocie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanie!
My również dotarliśmy spokojnie o godzinie 15 ale w okolicach Żor był grubszy dzwoniec i objazd wyznaczony przez służby bo było dachowanie ale na szczęście bez większych opóźnień.

@dadario - dzięki za organizacje!


Akwarium nr 1: 120/60/55 

Akwarium nr 2: 90/50/50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki organizatorom i wszystkim za zlot, @dadario było super :)

dzięki że przyjechaliście i fajnie było was zobaczyć.

już w domu, kot ryby nakarmione, szczepki w akwarium (dzięki za odpadki ze swap-tanka). Do Żor wpadłem na lody ;)

Za rok w Ustroniu - ja myślę, że miejscówka jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanie. Wróciłem do domku z przewietrzoną głową i super humorem.

@AnT czy już mogę odebrać nagrodę za fuckup ? W sobotę odłączona pompa obiegowa - zbiornik ratowany przez córkę. Zapomniała tylko, że wyłączyła dolewkę (bo wyła) i wczoraj jak wróciłem to 10l mniej w komorze pompy...

Edytowane przez Jukos (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Jukos napisał:

Dzięki wszystkim za spotkanie. Wróciłem do domku z przewietrzoną głową i super chumorem.

@AnT czy już mogę odebrać nagrodę za fuckup ? W sobotę odłączona pompa obiegowa - zbiornik ratowany przez córkę. Zapomniała tylko, że wyłączyła dolewkę (bo wyła) i wczoraj jak wróciłem to 10l mniej w komorze pompy...

Cytat

Ty masz stały przydział , ale Dawid miał chyba większego  pecha . 

Ja nie wiem co to za fatum macie . 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, AnT napisał:

Dawid miał chyba większego  pecha . 

Tzn???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My z Krzychem też dotarli cali i zdrowi. 
Dzięki ludu morski za spotkanie. 
To był dobry czas - zobaczyć te stare twarze  które mimo lat, nic się nie zmieniły :bump

Pozdrowienia również dla nowo poznanych sympatycznych  morszczaków - oby do zobaczenia za rok :D:strutin

Starzejemy się - przez cały zlot trzymaliśmy fason :clowning


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi i Żonce bardzo miło było was poznać osobiście. Mam nadzieje że za rok również uda się spotkać. Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak  zdjęcia grupowego nie idzie wkleić , kto jest kto?

Edytowane przez JerzyB (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, JerzyB napisał:

A ja zdjęcia grupowego nie idzie wkleić , kto jest kto?

Wpadnij w przyszłym roku, to się dowiesz kto jest kto.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dadario podeślij fotkę grupową.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, katani napisał:

@dadario podeślij fotkę grupową.

Siemka ja mam fotkę grupową którą robiła moja żonka z chęcią podeślę zainteresowanym linka bo nie wiem czy mogę wrzucić na forum...  

Muszę przyznać że na zlocie można dowiedzieć się wiele ciekawostek między innymi:

IMG-20240514-WA0001.jpg

Edytowane przez kilu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kilu napisał:

Siemka ja mam fotkę grupową którą robiła moja żonka z chęcią podeślę zainteresowanym linka bo nie wiem czy mogę wrzucić na forum...  

Muszę przyznać że na zlocie można dowiedzieć się wiele ciekawostek między innymi:

IMG-20240514-WA0001.jpg

:clowning


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.