Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów.  Chciałem na tym forum poruszyć temat dokumentów od karali .       1. Czy sklep kiedykolwiek was jako kupującego korale poinformował skąd go ma.                                                                       2. Informował o liście Cites co za tym idzie jakie są obowiązki sprzedającego jak i kupującego.   Mnie nigdy . A teraz przez te nieuczciwe Sklepy robi się duży problem jak chcemy odsprzedać a nawet się wymienić koralowcami .  Proszę o bardzo poważne podejście do tematu sprawa jest poważna dla nas akwarystów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest poważna dla nas? Jaja sobie robisz? Jak dla mnie to:

- szukasz haków na konkurencję

- pracujesz w US i ci się nudzi.

Może jest jeszcze jakaś inna opcja, chętnie ją poznam. 

Nigdy nie pytałem sklepów, skąd mają życie, bo zakładam, że skoro prowadzą legalną działalność, to nie mogą sobie pozwolić na burdel w papierach. Myślę, że jakbym zapytał, to bym się dowiedział, a że mam to gdzieś, to nie pytam.

W czym to ma przeszkadzać przy wymianie korali między akwarystami?? Może podasz jakiś światły powód, bo ja go nie znajduję.

Masz problem ze sprzedażą koralowców? A robisz to legalnie? Podatkujesz zyski?

Temat z d*py i osoba zakładająca też.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ironista napisał:

Sprawa jest poważna dla nas? Jaja sobie robisz? Jak dla mnie to:

- szukasz haków na konkurencję

- pracujesz w US i ci się nudzi.

Może jest jeszcze jakaś inna opcja, chętnie ją poznam. 

Nigdy nie pytałem sklepów, skąd mają życie, bo zakładam, że skoro prowadzą legalną działalność, to nie mogą sobie pozwolić na burdel w papierach. Myślę, że jakbym zapytał, to bym się dowiedział, a że mam to gdzieś, to nie pytam.

W czym to ma przeszkadzać przy wymianie korali między akwarystami?? Może podasz jakiś światły powód, bo ja go nie znajduję.

Masz problem ze sprzedażą koralowców? A robisz to legalnie? Podatkujesz zyski?

Temat z d*py i osoba zakładająca też.

To odpowiedź mi co to jest Cites jakie konekwecje są za wprowadzanie na rynek zwierząt z tej listy.  A potem cwaniakój . A jak to masz w upie to się nie wypowiadaj. Wiem że tym tematem ruszę interesy sklepów które wprowadzają nielegalnie zwierzęta i łamią prawo trudno jak ja mam Przejebane to oni też. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiesz co to jest CITES, to sobie wrzuć w Google, ja nie mam zamiaru cię uświadamiać, to raz.

Dwa, kup sobie słownik ortograficzny, oraz popracuj nad składnią zdania, bo ciężko cię zrozumieć. 

Trzy - piszesz z dwóch kont, co już podpada pod regulamin forum.

Edytowane przez Ironista (wyświetl historię edycji)

I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty za wulgaryzm powinien być usunięty.  Ja wiem co to Cites ty nie . Piszę z 1 tylko mi wyskoczyło bo hasła zapomniałem . Zadałem pytanie . Co to jest Cites . Dlaczego sklepy tego dokumentu nie udostępniają i nie informują o pochodzeniu korala .  Wydaje się to dla Ciebie bezinteresowne . A co grozi za sprzedaż lub wprowadzenie (wymiana)na terytorium Polski korala z tej listy i brak dokumentu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, KAJTO napisał:

To odpowiedź mi co to jest Cites jakie konekwecje są za wprowadzanie na rynek zwierząt z tej listy.  A potem cwaniakój . A jak to masz w upie to się nie wypowiadaj. Wiem że tym tematem ruszę interesy sklepów które wprowadzają nielegalnie zwierzęta i łamią prawo trudno jak ja mam Przejebane to oni też. 

Kolego/koleżanko.

Jeśli spotkały Cię nieprzyjemności związane z taką kontrolą to winny jesteś jedynie wówczas gdy nie potrafisz wskazać źródła POZYSKANIA takiego zwierzęcia (koralowca) etc.

W przypadku sklepów - mają one umowy z tak zwanymi IMPORTERAMI. To importer w chwili sprowadzenia "towaru" - zwierzęcia musi udokumentować i ulegalnić jego pochodzenie, a nie sklep!

Przecież to nie sklep czy tam jego pracownicy wyjeżdżają za granicę i sprowadzają do kraju pochowane w kieszeniach zwierzęta. Importem zwierząt zajmują się importerzy, którzy są zapewniam Cię skrupulatnie sprawdzani na granicy kraju obcego jak i u nas co wywożą/przywożą. Powiem Ci więcej. Obecnie nawet sprowadzanie tak zwanej "żywej skały" jest mocno utrudnione już nie wspominając o koralowcach. 

Wracając do meritum. Ja kupując zwierzę - papugę egzotyczną Żako dostałem od UWAGA hodowcy, dokument potwierdzający legalność pochodzenia tego zwierzęcia z tak zwanej legalnej hodowli - zwierzę nie pochodzi z nielegalnego odłowu z natury i mam na to dokument zwany też Cites.

Ale co innego dokumentu Cites świadczący o legalnym nabyciu "towaru" egzotycznego pochodzącego z legalnej zarejestrowanej hodowli ( gdzie jest numer hodowcy i jeszcze kilka innych inf o pochodzeniu zwierzęcia), a co innego dokumentu Cites świadczący o legalnym odłowie z natury. Ani Ty ani Sklep tym bardziej nie powinien być narażany na konsekwencje. A jedynie importer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Opelin napisał:

W przypadku sklepów - mają one umowy z tak zwanymi IMPORTERAMI. To importer w chwili sprowadzenia "towaru" - zwierzęcia musi udokumentować i ulegalnić jego pochodzenie, a nie sklep!

Nieprawda. Bardzo wiele sklepów sprowadza życie bezpośrednioi muszą zadbać o dokumenty przewozowe


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego . Mnie spotkało ta nieprzyjemność. Chciałem sprzedać lub się wymienić koralem euphylia pareancora i paradevisa ogłoszenie dałem na fora oraz olx . I teraz mam prokuratora I grozi mi od 3m do 6lat za wprowadzenie do obrotu korala z listy Cites . Policji nie interesuje nic tylko papier skąd został przywieziony koral miejsce odłowu a sklep co daje paragon na którym nic nie pisze tylko zakup korala lub bezkręgowca 0 info ze strony sklepu A oni mają obowiązek dać ksero dokumentu czy został legalnie odłowiony . I ja mam teraz przewalone A sklepy co nic. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Opelin napisał:

Powiem Ci więcej. Obecnie nawet sprowadzanie tak zwanej "żywej skały" jest mocno utrudnione już nie wspominając o koralowcach. 

Sprowadzanie koralowców jest dużo łatwiejsze niż żywej skały bo w wielu miejscach import skały jest obłożony embargiem.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, katani napisał:

Nieprawda. Bardzo wiele sklepów sprowadza życie bezpośrednioi muszą zadbać o dokumenty przewozowe

Michał nie neguję że sklep nie może być importerem ale to rola importera żeby udokumentować legalność pochodzenia. Jak dla mnie importerem może być nawet sam Papież byle miał dowód legalności pochodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Opelin napisał:

Ale co innego dokumentu Cites świadczący o legalnym nabyciu "towaru" egzotycznego pochodzącego z legalnej zarejestrowanej hodowli ( gdzie jest numer hodowcy i jeszcze kilka innych inf o pochodzeniu zwierzęcia), a co innego dokumentu Cites świadczący o legalnym odłowie z natury. Ani Ty ani Sklep tym bardziej nie powinien być narażany na konsekwencje. A jedynie importer

Wystarczy paragon że sklepu.

2 minuty temu, KAJTO napisał:

Tak kolego . Mnie spotkało ta nieprzyjemność. Chciałem sprzedać lub się wymienić koralem euphylia pareancora i paradevisa ogłoszenie dałem na fora oraz olx . I teraz mam prokuratora I grozi mi od 3m do 6lat za wprowadzenie do obrotu korala z listy Cites . Policji nie interesuje nic tylko papier skąd został przywieziony koral miejsce odłowu a sklep co daje paragon na którym nic nie pisze tylko zakup korala lub bezkręgowca 0 info ze strony sklepu A oni mają obowiązek dać ksero dokumentu czy został legalnie odłowiony . I ja mam teraz przewalone A sklepy co nic. 

 

Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się to mało prawdopodobne


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz proszę was o pomoc co mam robić jak się bronić . Nie nie wystarczy paragon na nim nie ma nazwy korala jaki kupiłeś . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KAJTO napisał:

Teraz proszę was o pomoc co mam robić jak się bronić . Nie nie wystarczy paragon na nim nie ma nazwy korala jaki kupiłeś . 

Nic specjalnego robić nie musisz w moim rozumieniu tego co właśnie przeczytałem na stronie granica.gov.pl

Jedynie co musisz zrobić to przedstawić dowód zakupu czyli paragon.

Nie wiem jak urzędnik zinterpretował Twoje ogłoszenie o chęci odsprzedaży - zakładam Szczepki korala ale Ty nie jesteś przedsiębiorcą więc nie obowiązują Cię przepisy dot przedsiębiorcy. 

To trochę jak w przypadku Allegro vs Allegro Lokalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, KAJTO napisał:

Tak kolego . Mnie spotkało ta nieprzyjemność. Chciałem sprzedać lub się wymienić koralem euphylia pareancora i paradevisa ogłoszenie dałem na fora oraz olx . I teraz mam prokuratora I grozi mi od 3m do 6lat za wprowadzenie do obrotu korala z listy Cites . Policji nie interesuje nic tylko papier skąd został przywieziony koral miejsce odłowu a sklep co daje paragon na którym nic nie pisze tylko zakup korala lub bezkręgowca 0 info ze strony sklepu A oni mają obowiązek dać ksero dokumentu czy został legalnie odłowiony . I ja mam teraz przewalone A sklepy co nic. 

 

Sklep nie ma obowiązku ci takiego papierka dawać. Jeżeli poprosisz to ci dadzą. 
A prokurator niech lepiej doczyta przepisy. Niestety w polskim sądownictwie pracują ludzie co nie znają się na przepisach. Adwokat i śpij spokojnie. Później pozwij państwo o zwrot kosztów i zadośćuczynienie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś chyba pierwszy któremu to się przydarzyło


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, katani napisał:

Jesteś chyba pierwszy któremu to się przydarzyło

Zdarzały się już takie zarzuty, jeden znam osobiście i nie doszło nawet do sprawy. Prokurator wycofał zarzut bo gość to sprzedawał z własnej nadwyżki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, elespero napisał:

Zdarzały się już takie zarzuty, jeden znam osobiście i nie doszło nawet do sprawy. Prokurator wycofał zarzut bo gość to sprzedawał z własnej nadwyżki. 

Ja też mam go z własnej nadwyżki to oni chcą papier cites plus zgłoszenie że jestem hodowcom i jeszcze od weterynarza papiery masakra . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pamiętać, że do 700litrow netto wody sprzedaż jest zwolniona z opodatkowania. Potem można zgłosić do urzędu i jest mały podatek ryczałtowy


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Mnie też to spotkało na terenie Niemiec 

Wystawiłem dwa ukwiały i za dwa dni dostałem wezwanie i musiałem też tłumaczyć że to z mojej hodowli .

Tyle dobrze że na pierwszego ukwiała co kupiłem ,dostałem papiery od sprzedawcy ,a że po roku się podzielił to mogę oddać ,tylko nie przez ogłaszanie się na necie tylko po znajomości i sprawa ucichła .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, KAJTO napisał:

Ja też mam go z własnej nadwyżki to oni chcą papier cites plus zgłoszenie że jestem hodowcom i jeszcze od weterynarza papiery masakra . 

Ja bym odmówił składania zeznań i niech idą do sądu


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KAJTO napisał:

 

A ty za wulgaryzm powinien być usunięty

 

 

4 godziny temu, KAJTO napisał:

ja mam Przejebane

No widzisz jak do tej pory to twoje wulgaryzmy są tylko widoczne i do tego dwa konta, myślę że konsekwencje tego są ci znane 

 

4 godziny temu, KAJTO napisał:

Teraz proszę was o pomoc co mam robić jak się bronić

Teraz prosisz o pomoc a pierw nie potrafisz się zachować na forum, widzę że regulamin to nigdy nie czytałeś a jak pali ci się tyłek to wszedłeś na forum z dwóch kont  

@Kajto12345

@KAJTO

tu wszystko widać po mojej stronie!


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich nas nie pozamykają :clowning
Raz to korale są z farm dwa większość hobbystów sprzedaje nadwyżki.
Niech się urzędasy złodziejskie cmokną z tym citesem tam gdzie słońce nie dochodzi. Bo ten cites to zwykly skok na kase ;)

@Kajto12345

@KAJTO

Może Ci założą takie przy zatrzymaniu :clowning

Kajdanki-z-futerkiem-na-poczatek-zabaw-BDSM.thumb.jpeg.30099f756cb38b9aa9bc6b1e143090e6.jpeg

Edytowane przez sith114 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.05.2024 o 22:34, Beti napisał:

Teraz prosisz o pomoc a pierw nie potrafisz się zachować na forum, widzę że regulamin to nigdy nie czytałeś a jak pali ci się tyłek to wszedłeś na forum z dwóch kont  

@Kajto12345

@KAJTO

tu wszystko widać po mojej stronie!

@Betija bym go nie blokował, tzn zablokował jedno. Może się czegoś dowiemy, jestem ciekaw jak się sprawa rozwinie.

W dniu 21.05.2024 o 23:32, sith114 napisał:

Może Ci założą takie przy zatrzymaniu

Takie kajdanki powinny mieć serduszka na końcach kluczyków. Albo w wersji bardziej erotycznej małe kutasiki :D


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, katani napisał:

Betija bym go nie blokował, tzn zablokował jedno. Może się czegoś dowiemy, jestem ciekaw jak się sprawa rozwinie

@katani regulamin nie przewiduje wyjątków do multikonta na wniosek jednego z forumowiczów, niestety sam się podłożył pisząc temat z jednego konta i odpowiadając z drugiego, związku z powyższym nie ma wyjątków bo od tej pory każdy by miał teraz pretekst że administracja odstąpiła.

Przykro mi bardzo trzeba być rozważnym i wiedzieć co się robi , a dwa mało miał wspólnego z forum tylko sprzedaż pozasklepowa,
to wszystko w tej sprawie!


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.05.2024 o 22:34, Beti napisał:

 

No widzisz jak do tej pory to twoje wulgaryzmy są tylko widoczne i do tego dwa konta, myślę że konsekwencje tego są ci znane 

 

Teraz prosisz o pomoc a pierw nie potrafisz się zachować na forum, widzę że regulamin to nigdy nie czytałeś a jak pali ci się tyłek to wszedłeś na forum z dwóch kont  

@Kajto12345

@KAJTO

tu wszystko widać po mojej stronie!

bardzo cenie Twoje wypowiedzi w innych wątkach
ale tu to trochę jedno stronna reakcja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.