Skocz do zawartości
inmar

Projekt Inmar - 1000 w obiegu

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie auriga w pracy zjada tylko slabe spsy razem ze szkieletem:)

Zdrowe sa nietkniete


960 L plus 135 sump, 8x54 plus 150 led, obieg DC12000, cyrkulacja wir :) , white skim 250 AN10000 i takie tam

6ay0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auriga jest piekna a ty masz duzy baniak. U mnie uparla sie na jednego i go skubie od pol roku :)

Aha nie polecam tridacny przy auridze

Za to tysiace aiptasiu zniklo po miesiacu.

Pablo jest swiadkiem

Edytowane przez remel (wyświetl historię edycji)

960 L plus 135 sump, 8x54 plus 150 led, obieg DC12000, cyrkulacja wir :) , white skim 250 AN10000 i takie tam

6ay0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każda auriga będzie żarła aiptasie.. Większość ustników może mieć aiptasie w swoim menu - jednak to nie jest reguła.

Widziałem pokolca który wyżerał aiptasie oraz brzydala który skubał algi ze skał :)


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Auriga jest piekna a ty masz duzy baniak. U mnie uparla sie na jednego i go skubie od pol roku :)

Aha nie polecam tridacny przy auridze

Za to tysiace aiptasiu zniklo po miesiacu.

Pablo jest swiadkiem

Tyle aiptasii chyba jeszcze nie widziałem.

Z tego co pamietam to brzydal nie dawał rady z nimi.

A ostatnio jak byłem to nawet małej sztuki sie nie dopatrzylem, super robotę wykonała.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge porzyczyc brzydala :) tyle ze moj gustuje w zoa i tp. wiec nie mam zoa ani aiptasi niczego innego nie rusza


a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku, kup sobie 2-3 krewetki KUEKENTHALI. Wykoszą do zera aiptazie, mialem tego dziadostwa duzo, do tygodnia wykosily wszystko.


SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 4szt,wpuściłem i to był pierwszy i ostatni raz jak je widziałem.Mam dwie olbrzymie boksujące,mam dwa duże debeliusy i może być,że one je załatwiły.W kostce,w pracy też miałem te krewetki,ale jak wpuściłem nowego debeliusa to je załatwił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda bo akurat kuekenthali zrobiły by porządek z aiptazja w zbiorniku na 100%, moze udalo by sie odizolowac pozostale krewetki ? Powiem Ci szczerze ze kuekenthali to po wpuszczeniu ciezko zobaczyc tylko w nocy moze sie udac.

Edytowane przez SunRose (wyświetl historię edycji)

SOSNOWIEC // Sprzedam / Zamienię główki : Euphyllie Divise i Paradivise - > na LPSY lub ACROPORY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swoje widuje ( podobno kukenhali aiptasie zginely dopiero przy brzydalu) caly dzien siedza blisko kryjowek niby poza zasiegiem wzroku


a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne zmartwienie,jedna babka wczoraj mi z głodu umarła a druga też za chwilę padnie bo to sam szkielet pływa.Nie chciały jeść mrożonek,przesiewały tylko piasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mrozonek nie jadly z toni czy wogole? Probowales kostki w piasek wkladac?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie jadły mrożonek i suchego,nie wkładałem do piasku bo nie zdążyła by tego zjeść,moja ekipa nie pozwala nawet ukwiała rurkowego nakarmić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to szału nie robi :). Mogę Ci butelkować moją na Ursynowie:

m.in. pH masz przekroczone normy WHO choć w Polsce dopuszczalne, sporo też widzę ołowiu...

Wodociąg Centralny SUW FILTRY.pdf

Edytowane przez firefighter1 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo piękne cacko>

A ustawiłeś już to światło, bo wczoraj nie miałem już czasu przeglądać wieczorem forum?


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo piękne cacko>

A ustawiłeś już to światło, bo wczoraj nie miałem już czasu przeglądać wieczorem forum?

Chyba się mi udało,czasem to prosta rzecz,ale jak nie wiesz to jest problem.Lampa to ATI Sunpower DIM 8x80W.Podnoszenie i opuszczanie mam na pilota a zrobione jak koledzy radzili z silnika rurowego z żaluzji.

Koszt tego w całości to 340zł.Miałem zrobić fotki,ale zapomniałem.Jak co mogę zrobić projekt graficzny i opisać wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marku, po zmianie swiatła monitoruj czesto kH :) zebys zdazył zmienić reaktorowi dawkę pod nowy pobór.


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na T5 już jadę chyba od 4 tygodni tyle,że lampa była DYI a teraz ATI.Już na tamtej reaktor podbijałem cztery razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnośnik lampy bajera :D widziałem i super sprawa. Co do babek, nie wiem czy pamiętasz ale sygnalizowałem Ci jakiś czas temu że chudną. Ja miałem już chyba z 5 różnych gatunków i doszedłem do wniosku że babkę najlepiej kupić od kogoś, jedzącą mrożonki inaczej jest duże prawdopodobieństwo, że zdechnie.

Lepiej chyba znaleźć dobrych kopaczy wśród ślimaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jednej już od kilku dni nie ma a druga też chyba za chwilę padnie.Co do kopaczy to mam pięć dużych rozgwiazd i z dwadzieścia ślimaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.