Skocz do zawartości
robi

Jakiej przeglądarki używasz ?

Jakiej przeglądarki używasz ?  

95 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej przegl?darki u?ywasz ?



Rekomendowane odpowiedzi

Ankieta może głupia ale... ankieta.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wcale nie głupia bo mozna zaznaczyć kilka :)


 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrome forever <3


pozdrawiam Arian. Tel.608-353-030, Gadulec 32936596

Moje 30l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tylko Firefox, a teraz Chrom.

A na moich jabłkach - Safariii :)


Pozdrawiam

Skoczek

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od zawsze z firefoxem na kazdej platformie

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wypróbować MAXTON , szybka ,lekka ,intuicyjna ...no i z niej korzystam.


Akwa.125x55x60 + sump 80x40x40 , Maxspect 2x120w 16000k , obieg Eheim Compact +3000 , odp. diy ala ATI 200 , cyr. 4 x Tunze 6055 na Multi. 7095 , Dastaco II ala DiTus ,AquaRoche ZERO LR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAXTHON jak już :p

Ja tam używam ie i opery:D Kobieta moja ma fejsa na operze a ja na ie tylko po to, żeby nie trzeba było co chwilę się logować

Edytowane przez snajpa (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucek

lubię google chrome bo jest zintegrowany z gmail, YT itp. i ma fajne aplikacje w "markjiecie" :D

Ja lubię mieć jak największą powierzchnie przeglądania. Więc schowałem pasek narzędzi w win7 i chrome pozwala mi też na usunięcie wszystkich pierdółek i zostawienie tylko zakładek i paska do wpisywania www :) może i inne przeglądarki też tak mają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko firefox :)


"500L+ 120L sump, obieg Aquabee5000,2xHQI 150W+2x80W T5,cyrkulacja JVP 102+2x201b,1xresun15000,Tunze 6095(łącznie 47000l/h),BRAK ODPIENIACZA TYLKO ALGAESCRUBBER!!

57402030.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Chrome - 5 opcji na krzyż i wystarczy. Kiedyś firefox ale mocno zamulał komputer, więc mimo zakupu nowego lapka pozostał chrome.


Obecnie suchy dok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Jak się ma windę to wszystkie programy z pod linuxa w tym firefox chodzą wolniej niż na linuxie....

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma windę to wszystkie programy z pod linuxa w tym firefox chodzą wolniej niż na linuxie....

Firefox nie jest spod linuxa i nigdy nie byl. Zawsze byl multiplatformowy. Jest kojarzony ze swiatem unixowym bo mozna powiedziec "zastapil" jedyna jak na owe czasy zdatna do uzywania przegladarke Netscape Navigator/Communicator (pamieta jeszcze ktos ta przegladarke, pamieta ktos jak sie na wine IE uruchamialo ? :p).

Druga rzecz - z Linuxem jestem nieprzerwanie zwiazany od 97 roku. Tez przechodzilem ten etap krytykowania M$ - mniej wiecej w czasach jak sie bluescreen pojawil podczas instalowania skanera na prezentacji nowego systemu operacyjnego z Microsoftu. Uzywalem na desktopie od RedHata, przez Debiana, Gentoo, przez FreeBSD az do Ubuntu ;P Dlaczego ten ostatni ? Bo mialem dosc palowania sie z konfiguracja wszystkiego. Teraz uzywam Win7 (od wrzesnia) - z racji braku obslugi chocby VMware Clienta (wiem wiem, ze jest WebClient, badz sesje RDP, badz virtualbox, czy wine) i nie narzekam. Wszystko mi dziala, nie wiesza sie, skaner dziala od reki bez kombinacji z hplip. Wcale nie jest wolne. System z dysku SSD wstaje mi kilka sekund. Nie demonizujmy, Linuks jest bardzo dobry (do okreslonych zastosowan) ale wcale nie doskonaly. Zreszta tak samo Windows.

A wracajac do przegladarek. Firefox od zawsze z 6 wersja Javy. Niestety ostatnich kilka wersji (tak gdzies od 16.1) sprawily ze czesc rozwiazan appletowych ktorych uzywam przestala nagle dzialac w FF. No i musialem sie przeprosic z IE :/ Mam tez Chroma ale on ma wlasna obsluge Flash i czasami dostaje glupawki.

A jako ciekawostke:

http://home.mcom.com/info/how-to-get-it.html

Tu znajdziecie jedna z pierwszych przegladarek internetowych ;) ;) To jest matka IE oraz Netscape. Mialem niewatpliwa przyjemnosc uzywac jej krotko zanim na uczelnianym HPUX nie zakrolowal Netscape. No ale to bylo w czasach gdzie najbardziej dynamiczym elementem strony www byl...... animowany GIF ;P

A teraz ide karmic korale ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma windę to wszystkie programy z pod linuxa w tym firefox chodzą wolniej niż na linuxie....

ale przypał... już się wstydzisz za to co napisałeś, czy dopiero zaczniesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Safari bo niezawodne :) i rzecz jasna, kwestia przyzwyczajenia, od 15 lat tylko mac osx :)


AquaMedic650L+JuwelVision180L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najczęsciej firefox, czasami IE, rzadziej opera


220x80x60 (ok 1000 l), obieg AN 10000, cyrkulacja 2 x Tunze 6105 + 2 x Jebao WP 40

odpieniacz made by Gienek (na walcu 30 cm) + AN10000+tunze silent, reaktor Ca Deltec zmodyfikowany by Gienek, FR 509 na węgiel, Profilux, lampa ATI 8x80W T5 + led 4x75W, od 19.02.2014 zeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firefox, a Voder strzelił taki wykład , że jakby pozamieniał miejscami wyrazy w zdaniach , to dla mnie i tak by to było wszystko jedno:P


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu chrome,nie zamula kompa :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość nanokaczor

Firefox jest przegladarką linuxową bo jest na licencji GNU. A co do szybkości działania to wszystko na linuxie działa szybciej. Duzo szybciej. Nawet nie musze tego mierzyć bo są to takie różnice w szybkości działania jak pomiędzy biegiem żółwia i tygrysa. Na windzie 7 komputer uruchamia mi się z 10 minut tak że mogę iść na kawę. Linux odpala mi się w jakies 10 sekund - dłużej trwa wpisywanie hasła...

Wstydzić powinni się twórcy windy za to że sami nic nie potrafią wymyslić tylko wszystkie pomysły kopiują z linuxa, bsd albo solarisa oraz jej użytkownicy, którzy za ciężka kasę kupują coś co nie jest microwłasnością ... Winda od samego początku była bardzo dobrze rozreklamowaną, nieudaną kopią.

Edytowane przez nanokaczor (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firefox na windzie 7


Pozdrawiam. Roman (Dawniej BAU)

150x50x50, sump 120 l,+zbiornik techniczny 80 l,  oświetlenie-ledy Cree 108W + 2x 54W t5, Aqua Nova 6500, 1xJVP 102+jebao 40,odpieniacz stożek made in sebastek i cała reszta zalane 10.02.2011. Obecnie prawie fisch only

Nigdy się nie tłumacz, przyjaciel tego nie potrzebuje a wróg nie zrozumie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak napiszę swoją przeglądarkę pod Windowsa, która nigdy nie zobaczy linuxa i nadam jej licencję GNU, to też jest linuxowa? :D Porażka...

moim zdaniem linux na komputerach desktopowych to pomyłka, jego główna przewaga to możliwość pracy wg architektury klient-serwer i jego zalety w domowym klikaniu nie są zauważalne. Co innego jako system obsługujący jakiś większy klaster, ale to inna bajka. Kompatybilność Windowsa będzie jeszcze długo niedościgniona...

Spróbuj sobie uruchomić Windowsa na dysku SSD - nie wiem, czy to będzie 4, czy 7 sek., ale na pewno nawet nie 10 sek. A te 10 minut, to może dlatego, że zainstalowałeś go na dysku zew. pod USB 1.1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jak mialem win 98 i 166mhz i 32mb ram to komp uruchamial sie szybciej niz 10 min :), powiem ze nawet szybciej niz 5 min.

Nie wiem skad taki rekord.

Pozdrawiam


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.