Skocz do zawartości
Tester

World of Tanks - ktos z Was gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko centurion to czolg sredni, a t32 ciezki. Wiec zupelnie inne zadania i inny styl gry.

Medy sluza do zdobywania szybko strategicznych punktow, do flankowania przeciwnika, ostrzeliwania z boku, strzelania w czasie jazdy it itd. A ciezkie jak to ciezkie do walki face 2 face :)

Mi bardziej lezy granie ciezkimi, ale medami tez lubie pograc, aktualnie w garazu medzika nie mam zadnego, bo pershinga sprzedalem zeby miec kase na t110e5 do ktorego juz dochodze.

Calkiem przyjemnie sie gra czolgami do ninga akcji czyli np amx 1390, wyczekujesz momet az sie walka juz rozpocznie i postrzelaja sie troche i wpadasz dobijasz, albo robisz wypad na arty. Bo z magazynkiem 6 strzalowym gdzie masz strzal co 3-4 sekundy jestes w stanie w jednej chwili zdmuchnac 3 artylerie :)

Aa jeszcze jedno przy wyborze musisz sie kierowac tez tym co chcesz robic, jak chcesz w klanie jezdzic na kompanie to na 8 tierze wybierz t32, bo medow raczej na kompanie sie nie bierze, a jak juz to 1-2 na cala druzyne.

Tak samo na Clan warsach, na 15 graczy medy to gora 2-3 czolgi, wiec male zapotrzebowanie na nie jest.

Wiec jak chcesz grac z ludzmi w klanie to musisz miec rozwiniety czolg przydatny do tego :)

A centuriona tez se robic, bo w koncu gra sie dla swojej przyjemnosci :)

jesli chodzi o przydatnosci czolgow

Clan Wars: ciężkie czołgi 10 tieru, zwłaszcza T110E5 i IS-7. Potrzebne w mniejszych ilościach: inne ciężkie 10 tieru, podobne niszczyciele i średnie czołgi, ze średnich czołgów BatChat 25t najbardziej przydatny. Artyleria: dowolna 8-go tieru

Kompanie 8 tieru: cieżkie czołgi 8 tieru, ze szczególnym uwzględnieniem bardzo uniwersalnych T32 i IS-3. W mniejszych ilościach także AMX 50 100, jakiś KW-4. Ze średnich czołgów najciekawszy jest T-44. Artyleria: GwPanther a po niej S-51. Lorraine 155 50 . Z czołgów premium: T34 jest ok, Lowe jest z grubsza ok, KW-5 niestety nie (ale do zwykłych bitewek jest znakomity!).

ESL 7 na 7: również IS-3, T32, AMX 50 100. W ramach zaskoczenia: T1 Cunningham - każdy kto chce grać w ESLu 7 na 7 powinien mieć go w garażu i jak najlepszą załogę. Ten czołg jest generalnie wypełniaczem, ale bardzo szybkim, takim który potrafi spotować i potrafi zająć bazę przeciwnika.

ESL 3 na 3: IS-3, T32, AMX 50 100. W razie braku IS-3 sprawdza się VK4502A.

Kompanie 6 tieru: KW1-S, T-150, VK3601(H), ARL44. Artyleria: najlepiej Grille.

Kompanie 4 tieru: T-28, PzIII.

Troche sie to moglo juz zdezaktualizowac, bo to lista jaka uzywalo sie w rozgrywkach kilka meisiecy temu :) ale pokazuje pogladowo :)

Edytowane przez Tester (wyświetl historię edycji)

Jest : BofT'owe +/- 288l w obiegu; 2x Maxpect Ethereal + ICV6, AquaMedic DC Runner 3.2, Gyre XF-330, Maxspect MJ- SK400, ~30kg rock, 10kg sand.

Było :  Mój Reefmax - Tunze 9002, 2 x Koralia nano 1600, Newjet1200, 1 x Ati Actinic, Aquablue plus, Aquablue special, ~15kg LR, ~6kg LS - start 13.01.2011 i nowy baniak 20L a w nim troche skałki i żwirku koralowego + krewetka modliszkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gra ktoś w FIFE 13 Online?????


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowywałem WoTa chyba ze cztery razy, bo za każdym razem wsysa jak bagno, i nie mam kiedy się wyspać :)

Z czołgów dających niezła frajdę to oczywiście nieśmiertelny KV. Ciężkie czołgi z wysokich tierów są nudne, wolno strzelają, wolno jeżdżą i przede wszystkim ciężko je utrzymać bez konta premium. Fajnie tez mi się grało angielskimi ciężkimi z tierów 1-3, ale nie pamiętam, jak się nazywają - tyle tylko, że nieco wyżej ustawiona Walentyna to przeokropny badziew :). Oczywiście, co kto lubi, jeden woli szaleć lekkim T-50, inny łupać artylerią z krzaczorów. Tak czy siak, gra IMO zarąbista. Aż za bardzo :).

Z kolei World of Warplanes mi nie podszedł, czekam na World of Battleships. A jeśli ktoś lubi online'owe samolotówki a WoA tez mu nie leży, może wypróbować War Thunder; to jakby konkurencja dla WoT/WoA/WoB, ale oni zaczęli od samolotów. Osobiście za lataniem nie przepadam, ale w War Thunder dość miło spędza się czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też gram.

Nie należę jednak do żadnego klanu, jestem wolnym strzelcem - mój czołg to t29 i głównie nim tylko gram.


6671_6820.png

Akwarium Reefmax

oświetlenie 2x 48W LED DIY (ze wschodami i zachodami), cyrkulacja 2x TUNZE 6015, odpieniacz HYDOR SlimSkim 135.35, pompka HYDOR Pico Evolution 1000, dolewka AQUA-TREND Shark, grzałka Jager 100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowala mnie ta gierka. Choc z poczatku nie widzialem nic ciekawego w jezdzeniu czolgiem to dosc szybko zmienilem zdanie.

Pozdro

Wlasnie pogralem sobie dzis godzinke :) nie jest zle, ale szybko mnie trafiaja ;)


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo jednak w tej grze potrzeba bardzo duzo finezji. Obejrzyj sobie pare poradnikow na YT to szybko zakumasz mechanike gry


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sporo strategii, wywazenia i troche kombinowania :) to nie shooter w ktorym sie jedzie na hura do przodu :)

Tu ma bardzo duzo elementow wplyw na rozgrywke, kąty i grubosci pancerza, odleglosci, kąty pod ktorymi sie strzela, rodzaje pociskow, miejsca w ktore sie celuje, slabe i mocne strony danych typow czolgow, uksztaltowanie terenu i wiele wiele innych elementow..

Na poczatku mialem mieszane odczucia co do tej gry, co to za mmo gdzie sie czolgiem jezdzi. Zrobilem ze 3 podejscia, w koncu jak zalapalem podstawy to mnie wessalo :)


Jest : BofT'owe +/- 288l w obiegu; 2x Maxpect Ethereal + ICV6, AquaMedic DC Runner 3.2, Gyre XF-330, Maxspect MJ- SK400, ~30kg rock, 10kg sand.

Było :  Mój Reefmax - Tunze 9002, 2 x Koralia nano 1600, Newjet1200, 1 x Ati Actinic, Aquablue plus, Aquablue special, ~15kg LR, ~6kg LS - start 13.01.2011 i nowy baniak 20L a w nim troche skałki i żwirku koralowego + krewetka modliszkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ważne jest kątowanie czołgiem czego na początku nie wiedziałem i wszystko wchodziło we mnie jak w masło

Edytowane przez bibik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tez zalezy jakim czolgiem, bo sa takie ktorymi sie nie kątuje, badz kątuje specyficznie (rosyjski IS-3 i IS-7)


Jest : BofT'owe +/- 288l w obiegu; 2x Maxpect Ethereal + ICV6, AquaMedic DC Runner 3.2, Gyre XF-330, Maxspect MJ- SK400, ~30kg rock, 10kg sand.

Było :  Mój Reefmax - Tunze 9002, 2 x Koralia nano 1600, Newjet1200, 1 x Ati Actinic, Aquablue plus, Aquablue special, ~15kg LR, ~6kg LS - start 13.01.2011 i nowy baniak 20L a w nim troche skałki i żwirku koralowego + krewetka modliszkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam isa -3 specyficzny ale na siebie bez premium nie zarobi,trzeba mieć lwa lub t-34

myślałem że jest fajniejszy, mój the Best to Ferdi ,na początku niedoceniany przeze mnie

Edytowane przez bibik (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tu czołgami gracie? Nikt po krzakach arty nie chowa?


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam isa -3 specyficzny ale na siebie bez premium nie zarobi,

Zarobi, zarobi, nim sie cuda da robic :) On i T32 to najlepiej zrabiajace tanki 8 tieru. Glownie na nim gralem zarabiajac na IS-8, posilkujac sie Löwe.

Edytowane przez boft (wyświetl historię edycji)

Jest : BofT'owe +/- 288l w obiegu; 2x Maxpect Ethereal + ICV6, AquaMedic DC Runner 3.2, Gyre XF-330, Maxspect MJ- SK400, ~30kg rock, 10kg sand.

Było :  Mój Reefmax - Tunze 9002, 2 x Koralia nano 1600, Newjet1200, 1 x Ati Actinic, Aquablue plus, Aquablue special, ~15kg LR, ~6kg LS - start 13.01.2011 i nowy baniak 20L a w nim troche skałki i żwirku koralowego + krewetka modliszkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściąga się, chwalicie to zobaczę co to warte jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej lubie jak na mojego ferdka z siatka luneta i full camo wpada is3 i mnie nie widzi a ja mu po zbiorniczkach po zbiorniczkach

raz nazwali mnie "mody ferddi z piekła rodem'"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 4mc jak nudzi mi się to zagram w WoT

a tak to od 12 lat CS no i CSS od premiery PL.

C&C red alert .... generals... 1vs5hard jadę bez większych problemów.... Zapraszam na spara..


ReefMax

2,5 l. spiorax
Odpieniacz DIY +BM SP-1000
refugium 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a odświeżę temat, Tester tłuczesz dalej? :D mi najbardziej przypadło do gustu siedzenie po krzakach i nawalanie SturmPanzer'em II. Chociaż coraz ciężej jest i nie każdy pada na hita ;)


70x45x45 (140l) panel 70x17x45 (53l)

Midiflotor

Jebao WP-25

Lampa PS BP 160W Master

New Jet 1200

6430_6571.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z zona tez popykuje od czasu do czasu:)

fajna zabawa, jak sie trafi w teamie na chociaz troche ogarniajacych temat gry ludzi:)


112l, 15kg LR, 9kg LS, 4x24W t5 sloneczka, JVP 101, Turboflotor Blue 1000.

Poki co na miekko :) Amphiprion ocellaris, Chrysiptera cyanea, Amblyglyphidon auresus, Pictichromis poryphera, Calcinus elegans, Archaster angulatus, Nassariusy oraz Turbo-sy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez w to tluke ostro od kiedy tu zareklamowaliscie toto, a dzis warto zmienic haslo na bezpieczne bo daja w zamian 300 szt złota w nagrode :)


 

v.1

http://nano-reef.pl/...-salonowa-rafa/

v.2 start 31.08.2013:

http://nano-reef.pl/...ps-500l-oceanu/

v3 Start 17.02.2014 na Zeovit, do likwidacji, życie zostanie przeniesione do nowego szkła w wersji 4.

http://nano-reef.pl/...-z-zeovit-500l/

v. 4 wystartowane 12.12.2014 130x80 i 50 cm wysokosci zasolone AF Reef Salt, bakterie probiotyczne i azotowego cyklu na start, do tego CaralA, CoralE, Pozywka bakterii probiotycznych.

http://nano-reef.pl/...ra-na-powaznie/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wyniki bywaja rozne, czasami trafia sie dzien takich failli ze nawet ciezko gwiazdki sciagnac i myszke z nerwow chce sie pogryzc :) (vide wczoraj hehe)

Edytowane przez boft (wyświetl historię edycji)

Jest : BofT'owe +/- 288l w obiegu; 2x Maxpect Ethereal + ICV6, AquaMedic DC Runner 3.2, Gyre XF-330, Maxspect MJ- SK400, ~30kg rock, 10kg sand.

Było :  Mój Reefmax - Tunze 9002, 2 x Koralia nano 1600, Newjet1200, 1 x Ati Actinic, Aquablue plus, Aquablue special, ~15kg LR, ~6kg LS - start 13.01.2011 i nowy baniak 20L a w nim troche skałki i żwirku koralowego + krewetka modliszkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dopiero teraz znalazłem ten temat. Ja też gram i mam obecnie T32, ale zbieram już powoli doświadczenie na M103. Moglibyśmy sobie kiedyś razem pograć. Znam jeszcze jedną osobę z forum, która ze mną gra - może się sama ujawni. ;) A od update'u 8.5 można chyba grać w 3 w plutonie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.