Skocz do zawartości
Lizard

Andrzej Lepper nie żyje

Rekomendowane odpowiedzi

no szkoda


LED Maxspect, Tematy lufta

Salarias allegro (sklep Salarias) baner NanoReef www.mariuszfrej.com Moje szkła: 80 l (105 w obiegu)- ReefMax, start 10 sierpnia 2010, 90% sucha skała, II) 360 l (ok. 470 l w obiegu) start VI 2012 - 100 % sucha skała, . Akcja Pajacyk - kliknij proszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazał nam, przynajmniej mi, że demokracja to taki dziwny ustrój że potrafi wykreować do władzy ludzi skrajnych jak on. Polski Berlusconi.


"Wszystko co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko co widzimy jest punktem widzenia, nie prawdą." Aureliusz

Nowe 730L

Stare 470L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda człowieka to on pierwszy informował o tajnych więzieniach i lądowaniach amerykanów z talibami. Pamiętam wszyscy się z niego śmiali.


https://www.facebook...reaLordhowensis

Kupię szczepki Acanthastrea Lordhorwensis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie scielo z nog jak sie dowiedzialem. I nie fakt, ze nie zyje zrobil na mnie wrazenie, ile rodzaj smierci. Nie spodziewalbym sie po nim tego.

Zal czlowieka.


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda [*]


b63d73112ec74cf8f521afe581428e01u1573a17

 

Pozdrawiam.

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez go lubialem, niezly byl z niego "pistolet" Z rolnika do polityka obnazajac co niektorych do kosci.

Osobiscie uwazam ze facet z takim zacieciem i sila charakteru nie zrobil sobie tego od tak po prostu. Musial byc jakis "pomocnik" z dobrym hakiem.

Moze przed wyborami PO poczulo sie zmeczone Smolenskiem.


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był bardzo charakterystyczny polityk, szkoda człowieka. Znowu Jarek będzie miał kolejny pretekst żeby obarczyć winą rząd za śmierć Leppera.


*Moja Rafka 200 l* (zlikwidowana z końcem 2016) 100x40x50, Sump 40L, Pudełko przelewowe, Lampa HQI 2x150+2x39W T5, Odpieniacz Deltec MC500, Obieg Eheim 1260, Cyrkulacja 2x Koralia3 6400l/h, LR 34kg, LS 21kg

Sprzedam wąż silikonowy 32 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zaraz go ogłosicie błogosławionym. Osobiście mi go nie szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Były polityk Samoobrony, a obecnie europoseł PiS Ryszard Czarnecki podkreślił, że należy uszanować tę tragiczną chwilę. Dodał, że aktualne staje się znane łacińskie powiedzenie, że o zmarłych należy mówić dobrze bądź milczeć."

Pewnie część osób będzie się ze mnie śmiać, ale kiedyś były w necie takie ankiety na zgodność poglądów z wiodącymi politykami. Polega to na tym, że odpowiada się na pytania zadane im wcześniej i wyliczana jest ilość odpowiedzi takich samych. Mnie wyszła najwyższa zgodność właśnie z Lepperem. Pewnie dziwne a może nie. Moim zdaniem był to całkiem mądry człowiek, chociaż może rzeczywiście czasem pokazywał to w dziwny sposób. Oczywiście nigdy na niego nie głosowałem i bym nie zagłosował.

Zaraz pewnie odezwą się niektórzy, że jestem głupek, ale ciekawe jak Wam wyszedłby ten test i czy byście się przyznali do wyniku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zaraz go ogłosicie błogosławionym. Osobiście mi go nie szkoda.

No więc właśnie :) mnie szkoda jako człowieka, ale jako polityka i osobistości to absolutnie nie. Rodzaj śmierci dał dowód temu kim był, że niby silny??? No bez jaj :D on cos osiągnał??? Co niby? Był dobry, ale jako marionetka, a udowodnił ze jesli ktoś chce coś osiągnąć w świecie naszej polityki, to wystarczy że tylko znajdzie sobie odpowiednio żałosną marionetkę... Typowa historia "od zera do bohatera", a teraz dopiero pokazał sie prawdziwy Endriu, ale oczywiście jako że nasz naród uwielbia męczenników, to pewnie go ogłoszą błogosławionym :D

Pozdrawiam

seb


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ ejerzyk - to może wcale nie być dziwne, że wyszła Ci zgodność z Lepperem, ponieważ on głosił takie hasła, jakie ludzie chcieli słyszeć - porządek, sprawiedliwość społeczna, praca dla wszystkich, itp.; przecież generalnie większość społeczeństwa tego chce i nic w tym dziwnego, a to co Lepper uprawiał nazywa się populizm. Naturalnie, żadnej z tych idei nie zamierzał realizować, bo chodziło mu o to żeby się ustawić i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz spokoj z ta polityka. To jest twarda gra. Facet z jednej strony duzo chcial, ale nie potrafil znalezc odpowiedniej recepty przez co jego polityka to byl pastisz. Kolejny taki udupiony to Ziobro. Mlody gniewny, ktory zabral sie za patologie trawiace nasz kraj tylko, ze dosc nieudolnie, przez co jezdza teraz po nim jak po lysej kobyle.

Zreszta wystarczy sobie przypomniec jak z polityki "wypadl" np. Miller. Zreszta w ogole polityka to populizm. Podatki mialy byc obnizone, a tu VAT zostal podniesiony a ludzie i tak glosuja na PO :) Dla mnie to interesujace zjawisko :) Coz szkoda czlowieka bo to w koncu czlowiek. Ja polityka sie brzydze - na wybory nie chodze - bo i po co. Wybrac mniejsze zlo ? To tez populizm. Od kilku lat stwierdzilem, ze czy ide na wybory czy nie - to .... zyje mi sie tak samo ;) Albo i lepiej -- a wszystko zalezne od mojej pracy ;)

Tyle - a teraz wracam do przyjemniejszych tematow, niz do medialnego szumu nad smiercia polityka. W kraju jak sadze popelniono w tym miesiaco sporo samobojstw, ktore nie sa w ogole naglasniane.

Pozdrawiam :)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy, chyba parodia, a nie pastisz :)

Co do Ziobry, to dla mnie to kompletny świr. Zabierał się za patologie w ten sposób, że teraz sądy uniewinniają oskarżonych w tych jego "aferach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to przyrównał do samooczyszczania się organizmu, w kontekście i tego zdarzenia i jeszcze innego.....


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mu ktoś pomógł ?


Akwarium: 320x70x70+ sump niestety słodkie przymierzam się do morskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę zadziwia mnie, jak bardzo postrzeganie osób zmienia się po ich śmierci.

Nagle wszystkie marne uczynki znikają, nikt już nie pamięta o chamstwie, ignorancji ekonomicznej, populizmie, kpieniu z wymiaru sprawiedliwości, skazujących wyrokach, molestowaniu - zostaje wizerunek silnego, walczącego o rolników polityka, może trochę kontrowersyjnego, za to strasznie zaszczutego przez media i w ogóle cały świat.

Tak samo "poległy" w Smoleńsku prezydent - fakt, że zginął, od razu podniósł mu poparcie x2. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

A że sezon ogórkowy, to temat będzie wałkowany aż do następnego niusa typu powódź czy trąba powietrzna.

Ziobro zabrał się za patologię? Litości, chyba tak samo jak Neron za odszczurzanie Rzymu. Gdyby dać mu rozwinąć skrzydła, to spraw jak Blidy byłoby na pęczki.

Na opinię o sobie człowiek pracuje cały czas, a na śmierć jesteśmy skazani już od urodzenia. Dla mnie śmierć polityka nie ma większej wagi niż śmierć pieszego na pasach, ani nie wybiela w cudowny sposób jego osiągnięć i życiorysu. Liczy się to, jakimi ludźmi oboje byli za życia.


ReefMax i parę gratów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapuhy dobrze to ująłeś !!!!


540l + sump 270l, LR 120kg, oświetlenie 10xT5 54w, odpieniacz Deltec AP 902, Grotech TEC III, IV, IV, Tunze Multicontroler 7095, obieg New-Jet 4500, metoda Ballinga, VSV,

Teco TR 20, Nano 83, F93, start 22-05-2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko nie mowcie mi ze nie ma zalatwiania lozek w szpitalach za kase, ze nie ma prywatnej praktyki na sprzecie publicznym, ze nie ma kolejek do wizyty specjalistow a w tym samym gabinecie na tym samym sprzecie prywatnie juz czas i miejsce jest, ze nie ma lapowek, wynajmowania studentom mieszkan sluzbowych mimo ze posiada sie duzy dom, brak rozliczania sie z fiskusem bo kas fiskalnych nie ma... A jak ktos twierdzi, ze te wszystkie prezenty to tylko wdziecznosc to dla mnie jest po prostu hipokryta... Zreszta to nie tylko lekarze to np. pielegniarki - do dzisiaj mam w oczach kobite w pierwszej fazie rodzenia siedzaca i czekajaca az sie ktos nia zajmie, tymczasem 50zl do kieszeni pielegniarki drugiej kobitce otworzylo droge do normalnej opieki etc.

Obecna wladza tez jest chamska, populistyczna wystarczy popatrzec na takich specow jak imc "profesor" Bartoszewski od ktorego zionie nienawisc, caly sie oplul jak krzyczal na pisomatolkow, czy imc pan Niesiolowski, ktory kiedys wielki ZCHNowiec a dzisiaj pluje z tymi na ktorych plul wczesniej. Zeby bylo po rowno to po drugiej stronie macie Pana Macierewicza, ktory tez niezle historie potrafi wymyslec. No i jest jeszcze Janusz Palikot ktory juz zaczyna pluc na PO mimo, ze do niedawna z nia sympatyzowal. Ja nie sympatyzuje z nikim, mam gdzies poglady prawicowe, lewicowe. Coz jestem tym niewielkim wycinkiem spoleczenstwa ktore nie jest szara masa stlamszona po jednej albo po drugiej stronie, nie jest ta szara masa ktora widzi i slyszy tylko to co ich przywodcy partii krzycza. A przeciez chodzi im tylko o to aby byc jak najblizej koryta.

Tyle w polskiej polityce z punktu widzenia kogos kto ma gdzies kto jest u wladzy.


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla czego słowo profesor jest w cudzysłowie?


Kostka 100x100x50cm,

Oświetlenie: 12 x 39W, ATI Sunpower

Cyrkulacja: 2 x Tunze 6095, 1x Tunze 6055

Obieg: NewJet 4500

Reaktor Ca, DIY

Sól: Tropic Marine Pro Reef, RedSea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nanorafa - rownie dobrze do mnie moglbys mowic profesor VDR. Choc ja w sumie magisterke obronilem i to dwa razy.


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czym się skończy ta dyskusja :)nie żyje i już . ja nie uważam że zasłużył na to,żeby o nim dłużej dyskutować .

@nonorafa dobrze to ujął :"Ja bym to przyrównał do samooczyszczania się organizmu, w kontekście i tego zdarzenia i jeszcze innego..... " jak nie wiadomo o co chodzi , to chodzi o władzę i pieniądze


360l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darekuku - jak zwykle w polityce konczy sie wojna :) :) :) :) Ale ja lubie podgrzac takie tematy :) Nie ukrywam :);)

Psychologia tłumu to tez ciekawa dziedzina ;)


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VDR

Hm. A rozumiesz co oznacza "populistyczny" ? :>

pluc na PO mimo, ze do niedawna z nia sympatyzowal. Ja nie sympatyzuje z nikim, mam gdzies poglady prawicowe, lewicowe. Coz jestem tym niewielkim wycinkiem spoleczenstwa ktore nie jest szara masa stlamszona po jednej albo po drugiej stronie, ktora widzi i slyszy tylko to co ich przywodcy partii krzycza.

Tak. Jesteś jak Batman.

Chyba nie do końca widzisz i słyszysz, raczej wybierasz sobie co Ci pasuje. Macierewicz, Niesiołowski - OK, świry. Palikot to narcyz, musi mieć poklask. Ale p. Bartoszewki - no weź wybacz. Człowiek z taką historią, z taką kartą, a ty go porównujesz z tymi cycami? Wiesz dlaczego krzyczy na pismatołków? - bo widzi co te młoty wyprawiają po płaszczykiem patriotyzmu i go szlag jasny trafia.

Piszesz o łapówkach. Lepper był wicepremierem, ministrem mógł działać - czy cokolwiek zrobił pożytecznego na tym polu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.