Skocz do zawartości
inmar

Projekt Inmar - 1000 w obiegu

Rekomendowane odpowiedzi

Marek , co tram w odpieńku piszczy ?


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A stoi sobie pod ścianą.Po prawie 3 tygodniach leżenia w serwisie poprosiłem o zwrot i mieli mi odesłać w piątek pompę.Jak będzie u mnie to skorzystam z propozycji Kifla i pojadę do Niego porównać obie pompy,wirniki i pobór prądu.

Jest też opcja wysłania do Royala na oględziny,nie pobierają za to żadnych pieniędzy,jest tylko koszt wysyłki w obie strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek , zapodaj jakieś fotki baniaka dawno nic nie wstawiałeś :)


160x90x60 , sump 390L , RedSkim 300 , żywej 30 kg , Diuna T5 8x80W , Iks , calciumreaktor AM 1000 , http://dameb.com.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobię jakieś fotki to wstawię,w piątek włożyłem wkład na krzemiany z Sera i mam mętną wodę od tego czasu,nie wiem czy to normalne jest,choć wypłukałem według instrukcji pod bieżącą wodą i dodatkowo w RO.Powiem,że produkt działa bo miałem takie placki okrzemków w wielu miejscach od 2-3 miesięcy,ale po dwóch dobach wszystko znikło.Zastanawiam się,czy ten adsorber można wyjąć,wysuszyć i przechować do następnego wykorzystania ?

Z innych wiadomości to jutro do Royala jedzie moja pompa z BK300 na serwis.Ogólnie dziękuję za pamięć :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo poprosiłem o dostęp:)


90x55x50+ sump. ATI 8x39W,Deltec A{F600. LPS-owo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Sery, to ja po wyjęciu jej z filtra przepływowego, dodałem ją do filtra RO/Di, po osmozie a przed żywicą. Dokupiłem jeden pojemnik bo koszt niewielki i niech sobie tam siedzi profilaktycznie. Co jakiś czas wymienię i mam nadzieję na spokój z okrzemkami.

Ale o wysuszaniu i ponownym wykorzystaniu to nie słyszałem więc się nie wypowiem.

Zmętnienia wody raczej nie miałem, jeśli już to leciutko tuż po dodaniu w obieg. Po godzinie już było klarownie.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek czas zlikwidować akwarium,poważnie,szkoda zdrowia

widzisz nawet zdjeć nie idzie wkleic :clap:


900 l w obiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjadę na żniwa z kosą bo koraliki przepiękne. :clap:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Marku fajnie wszystko rośnie.


Nowe szło 135x90x65h-> start listopad'2016.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam szczepki od Inmara

wszystkie przyjęły się wzorcowo

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Marek super baniaczek.Podziwiam Cię za twój upór i za twoje eksperymentowanie.Olej krytykę a szczególnie Waldka jest super a będzie jeszcze lepiej. BK też będzie śmigać.Pozdrawiam i trzymam kciuki. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.