Skocz do zawartości
ReefHub

ReefHub.pl - rozmowy o blogu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako, że dostaję regularne uwagi na temat braku wątku, którym można by było porozmawiać o portalu Reefhub.pl postanowiłem założyć osobny wątek, w którym zarówno ja, jaki i czytelnicy mogliby pisać uwagi na temat działania portalu. Piszcie o tym co się Wam podoba, a co wolelibyście, żebym zmienił. Zapraszam też, abyście dzielili się propozycjami tematów nowych badań, testów czy artykułów.

Pozdrawiam,

Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Interesuje mnie bardzo, czy taki układ strony, obsługa i taka wersja kolorystyczna jest lepsza od poprzedniej, która mała ciemny design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O niebo lepiej od poprzedniej wersji :)


Akwarium 80x45x45 (162L), Światło 6x24W T5, Cyrkulacja 2 x Tunze 6025, Odpieniacz Deltec MCE600. Bez panela i sumpa. Zalane 02.02.2014.

Obsada: Chrysiptera Parasema, Pictiochromis paccagnellae, 2 x Amphiprion ocellaris, 2 x Chromis Viridis, Halichoeres melanurus, Ecsenius bicolor, Labroides dimidiatus, Mandaryn wspaniały do tego jakieś miękasy, LPSy, SPSy, 2 x Lysmata amboinensis, ślimaki, rozgwiazda piaskowa, jeżowiec i wężowidła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek ....... dla mnie to może być na czarnym tle i cyrulicą. Cenię stronę za wiadomości i podejście z pasja do tego co robisz.


600l w obiegu, OPTI z kominem, lampa LED PANDORA HYPERION R2 HYBRID, obieg DC6000, odpieniacz na tunze silence 9430.040, PROFILUX II Ex 2xPh, redox, SMS itp, DP-4 na balingu, sump 80x80x40 + refugium, miękko-LPS-SPS.

Naprawimy wszystko co jest związane z elektroniką i nie ucieka na drzewo. Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki. Cuda zajmują mi trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o zmiany....

Układ fajny, wygląda ja poważny portal. Należy zmienić kolory górnego menu. Dla mnie są one nie czytelne, napisy znikają.

Ja bym popracował nad kolorystką, tło, czcionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie wygląda jak poważny portal. To po prostu jest poważny portal!

Cieszę się że są ludzie tacy jak ty którym chce się robić coś dla innych!!!

Pozdrawiam

Maciej


START 12.12.2013 - 180L z panelem 70x70x45, odpieniacz DIY a'la midi flotor ale.... na igle AB 2000/1 :), ATI Sunpower 6x24T5 + 9W LED china blue, betonowa skała DIY, AllInOne w reaktorze DIY, baniakiem kręci jebao WP-25 i koralia 2800.

http://nano-reef.pl/...0l-betonowisko/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak z prędkością wczytywania u Was?

U mnie na PC coś nie trybi, ale na urządzeniach mobilnych chodzi szybciej niż poprzednia. Muszę się bardziej wgryźć w kod strony...


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszczególne artykuły wczytują się u mnie w przedziale 4-6 sekund, niezależnie od przeglądarki (ie, opera, chrome).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie zmiany na plus


Akwarium morskie 902 litry. Skała 52kg żywa i 40kg sucha. . Sól Royal Nature Ion Balanced Natural Sea Salt.

Oświetlenie 4x145W LED Pacific Sun METIS. Pompa obiegowa Jebao DCT 12000. Odpienicz WhiteSkim 250 by Sebastek. Dozownik Kore 5TH.

Cyrkulacja Maxspect Gyre XF-150.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja częściej czytam newsu z tabletu, i tam jednak, bardziej do gustu przypadła mi czarna szata graficzna :)


TOTM ---> http://reefhub.pl/mikolaj-szostak-mixeer-1000l-z-myslenic/

Moje akwarium ---> http://nano-reef.pl/...120#entry664781

Mój kanał Youtube ---> http://www.youtube.com/user/mixeer0700

SPRZEDAM SPRZĘT PO LIKFIDACJI AKWA ---> 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim szybciej się ładuje.

Bartek... obniż tylko menu niżej... bo wchodzi na tytuł, a zwłaszcza jak zjeżdżasz myszką w dół

poza tym wrzuć w kod fixa do polskich znaków

<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Roboto+Condensed:300,400,700,400italic,700italic&subset=latin,latin-ext' rel='stylesheet' type='text/css'>

zamiast Roboto+Condensed:300,400,700,400italic,700italic wpisz swoją czcionkę

możesz również zamiast całego kodu spróbować w css zaraz za czcionką (bez spacji) dokleić samo &subset=latin,latin-ext

powinno podziałać

Edytowane przez MojeSumienie (wyświetl historię edycji)

5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sa jakies problemy z ogonkami? U mnie na kazdej przegladarce jest ok,

kurcze, właśnie zauważyłem że galeria się posypała :/


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie polskie znaki ok, ale zdjęcia się dziwnie otwierają. Nie wgrywają się razem ze strona tylko trzeba wchodzić w ikonkę i wtedy zdjęcie się pokazuje. Robisz tak z jednym zdjęciem i działają już wszystkie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polskie znaki są, ale z innej czcionki :)

W tytułach jest OK, ale w treści ę, ą, ć są mniejsze.

Stronę oglądam na firefoxie, ale na macbook'u część grafik np się nie wyświetla.

na win7 jest wszystko OK


5629_5719.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posypała się struktura galerii, ale już ogarnąłem sytuację... Jak tylko uaktualnią sie permalinki w pamięci podręcznej - powinno hulać.

Co do czcionki, przyjrzę się temu po pracy.

Widze sporo drobnych błędów np kolor czcionki w startych artykułach, albo wiszące odnośniki shortcode do starych pluginów. Staram się poprawiać na bierząco, ale sporo rzeczy mi umyka. Tak więc, jak coś widzicie co nie działa, lub działa z błędami to poprosze o krotki opis problemu i linka do strony.

Zastanawiam sie jeszcze nad działem "Galeria". Ideą galerii było wklejanie fotografii najładniejszych korali i zbiorników. Ale widząc ilość wejsc, widze ze temat się nie przyjął. To samo z zakładką "Mapa" - miała być dla użytkowników i firm związanych z bezpośrednio z akwarystyką, ale też był mały ruch. Jakoś sklepy nie garnęły sie darmowej reklamy.

Co myslicie?


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poprzednim silniku była wyszukiwarka tematów na RH i na 3 forach z morszczyzną jednocześnie. Usunąłem ją z tej wersji, ale zastanawiam się czy dużo osób z niej korzystało. Niestety plugin dość mulił i spowalniał ładowanie strony. Dlatego się zastanawiam czy jest sens do niej wracać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strona o niebo lepsza, wielki plus dla ciebie ze Ci się chce i tak trzymaj


e4e2ef0aeba8bb9eda31d92d0ad26585u867a881.png[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę czytac reefhub niż forum. Na blogu mam wszystkie potrzebne informacje w jednym miejscu, chociaż do tej pory nie wszystkie istotne tematy zostały opisane. Jednak myślę, że to się zmieni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka bardzo dobra jak ja zwykły laik komputerowy otwieram i przeszukuje to jest ok a prowadzący to gość z pasja i zaangażowaniem tak trzymaj tylko kiedy na to wszystko masz czas BARTEK praca rodzina baniak forum wykonujesz wielka prace dzieki ci za to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Interesuje mnie bardzo, czy taki układ strony, obsługa i taka wersja kolorystyczna jest lepsza od poprzedniej, która mała ciemny design.

Windows 7, Chrom. Układ ok, obsługa intuicyjna. Strona DLA MNIE jest nie czytelna, tekst zlewa mi się w jedną całość. Linki na tle giną, muszę się wysilać przy czytania a to po prostu zniechęca przy długich tekstach. Jak już pisałem menu jest nie czytelne. Na tym printscren tego tak nie widać ale gdy jest strona na całym ekranie wszystko jest jedną masą.

gallery_24734_3570_25132.jpg

Wnioskuję o zwiększenie kontrastowości strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.