Skocz do zawartości
VDR

Wdzydze 2017 ???

Rekomendowane odpowiedzi

Jakies plany na spotkanie na Kaszebach ? Bo do końca czerwca to już czasu niewiele a nie widzę żadnych przygotowań ?


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo a będzie taka impreza?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......Zlot reunion,  ile to late minelo od pierwszego? oj dzialo sie dzialo 

Kawal  historii


Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakies plany na spotkanie na Kaszebach ? Bo do końca czerwca to już czasu niewiele a nie widzę żadnych przygotowań ?

VDR
Czy zlot będzie czy nie będzie myślę że i tak się spotkamy jak co roku w tym samym miejscu od lat ;-)

Dariusz Barcikowski
Wysłane z Samsung Galaxy S 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w zeszłym roku nie było, ale w tym jest spora szansa, że zoorganuzuje jakieś wolne i z chęcią zobaczę znaną już mi ferajnę [emoji106][emoji4]

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w jakim terminie ? W zeszlym roku bylo przesuniecie na lipiec co zbieglo sie z rodzinna impreza. W tym chetnie bym wzial udzial ale .....jakos w narodzie widze brak organizacji ;P


110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ostatni weekend czerwcowy. 30 czerwiec 2 lipiec będzie dobrym terminem.

Dariusz Barcikowski
Wysłane z Samsung Galaxy S 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wszedłem na forum napisać podobnego posta. "oficjalnie" to chyba już nic nie ma - Seb po ostatnich doświadczeniach dał sobie spokój (czemu się nie dziwię). Ja bym się pojawił ale jak z terminem?


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.5.2017 o 19:50, Qlfon napisał:

 ...Ja bym się pojawił ale jak z terminem?

Albo, albo.

Albo ostatni weekend Czerwca, albo pierwszy weekend Lipca. Tak to przynajmniej historycznie bywało.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Góry się posypały to i było do przewidzenia że i Kaszuby też kiedyś się wypalą, Zawsze temat Wdzydz ożywał dużo wcześniej, a teraz to mogą być już problemy z rezerwacjami bo zbliża się ciepły okres więc mogą mieć już komplet w stanicy i z tym też trzeba się liczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z checia tez bym sie wybral na taki zlot jestem morszczakiem od 8 miesiecy i czy dla mnie tez znalazlo sie miejsce jestem z kaszub pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w tym roku nie ma organizatora proponuje żeby każdy we własnym zakresie zarezerwował sobie domek.

Tylko trzeba zdecydować się na termin. Mi osobiście odpowiada 23-25. Możemy zrobić głosowanie.


150x60x65 + SUMP, 8x54W T5, WhiteSkim 250, DCT12000, Gyre XF250 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.06.2017 o 02:31, slaw napisał:

Ponieważ w tym roku nie ma organizatora proponuje żeby każdy we własnym zakresie zarezerwował sobie domek.

Tylko trzeba zdecydować się na termin. Mi osobiście odpowiada 23-25. Możemy zrobić głosowanie.

Mi również odpowiada termin 23-25

więc jak Panie i Panowie spotykamy się w tym terminie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zajechał, jeśli tylko uda mi sie załatwić wolne. Ponieważ temat jakoś marnie idzie (kurde, gdzie te czasy, że w zimę się czekało na zlot, a na głównej był zegar, który odliczał dni do zlotu, heh...).
Zróbmy może, tradycyjnie, taką listę, żeby wstępnie się zorientować na jakie audytorium jest szansa [emoji4].
1.baszurek

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iiiii... d*pa?


Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak z 5-6 lat wstecz i dalej 

Zloty , spotkania - to juz nie wroci :(

 


... I to by było na tyle.  ...

.... Problemem nie jest technologia.
Problemem jest osoba lub osoby , które jej używają.    .... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wróci to już zależy tylko od nas. A tymczasem zawsze można powspominać i powzdychać sentencjonalnie "Ach, co to był za zlot".

 

VDR-owi za te pamiętne słowa " żałuj ....." , opuchlizna do dzisiaj z oczu nie zeszła.:lol:

 


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wróci to już zależy tylko od nas. A tymczasem zawsze można powspominać i powzdychać sentencjonalnie "Ach, co to był za zlot".
 
VDR-owi za te pamiętne słowa " żałuj ....." , opuchlizna do dzisiaj z oczu nie zeszła.default_laugh.png
 


Trafione w "10"


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

145x70x65H, sump 200L, BK 250, RRR 25kg, 2xVortech MP40, ATI 10x54W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może na koniec wakacji? co na to stara gwardia?


zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomiooo napisał:

może na koniec wakacji? co na to stara gwardia?

W sumie niezły pomysł. Bodajże z 5 lat temu było takie weekendowe spotkanie na koniec lata. I to całkiem, całkiem udane. Jakby co, to ja się piszę.


I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może na koniec wakacji? co na to stara gwardia?


Wprawdzie ostatni weekend sierpnia pracuję, no ale jeśli by się udało wykombinować jakieś wolne - to bardzo chętnie [emoji4].

baszurek nadaje mobilnie...


"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.