Jump to content
VDR

Wdzydze 2017 ???

Recommended Posts

Jakies plany na spotkanie na Kaszebach ? Bo do końca czerwca to już czasu niewiele a nie widzę żadnych przygotowań ?

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Ooooo a będzie taka impreza?

Jakies plany na spotkanie na Kaszebach ? Bo do końca czerwca to już czasu niewiele a nie widzę żadnych przygotowań ?

VDR
Czy zlot będzie czy nie będzie myślę że i tak się spotkamy jak co roku w tym samym miejscu od lat ;-)

Dariusz Barcikowski
Wysłane z Samsung Galaxy S 7 przy użyciu Tapatalka

Mnie w zeszłym roku nie było, ale w tym jest spora szansa, że zoorganuzuje jakieś wolne i z chęcią zobaczę znaną już mi ferajnę

baszurek nadaje mobilnie...

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Tylko w jakim terminie ? W zeszlym roku bylo przesuniecie na lipiec co zbieglo sie z rodzinna impreza. W tym chetnie bym wzial udzial ale .....jakos w narodzie widze brak organizacji ;P

110x50x50 ,sump 62.5x38x40, 3x Tunze 6045, nj4500, H&S 150-F2001

Dariusz 'VDR' Rubinkiewicz

http://nano-reef.pl/topic/35493-275l-radomskie-malenstwo/

http://art.debesciak.net http://www.klub-malawi.pl

Myślę że ostatni weekend czerwcowy. 30 czerwiec 2 lipiec będzie dobrym terminem.

Dariusz Barcikowski
Wysłane z Samsung Galaxy S 7 przy użyciu Tapatalka

Właśnie wszedłem na forum napisać podobnego posta. "oficjalnie" to chyba już nic nie ma - Seb po ostatnich doświadczeniach dał sobie spokój (czemu się nie dziwię). Ja bym się pojawił ale jak z terminem?

Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Dnia 28.5.2017 o 19:50, Qlfon napisał:

...Ja bym się pojawił ale jak z terminem?

Albo, albo.

Albo ostatni weekend Czerwca, albo pierwszy weekend Lipca. Tak to przynajmniej historycznie bywało.

I znowu zalewamy, i znowu i tak do usranej śmierci...

Góry się posypały to i było do przewidzenia że i Kaszuby też kiedyś się wypalą, Zawsze temat Wdzydz ożywał dużo wcześniej, a teraz to mogą być już problemy z rezerwacjami bo zbliża się ciepły okres więc mogą mieć już komplet w stanicy i z tym też trzeba się liczyć :)

Dla kolegów z Łódzkiego w pilnych sprawach kierować się na Kom 726390583, GG 16252461 lub na FB https://www.facebook...michalzgierz198

Nowy zbiornik 120 na 55 na 53 + Sump Odpalone 1.06.2020 Oświetlenie Max Spect Razor 160 Watt LED, Cyrkulacja raz SLW -20M ,Odpieniacz RS-230 (Red Star Fish),Obieg pompa Jebao DCP 5500 L/H, , Para Błazenków Premnas Biaculeatus oraz Chrysiptera Hamicynea od 21.08.2020, ,Z Żółta od 29.09.2020,Pomacanthus Navarchus,Chromis Viridis 5 Szt Chaetodon Semilarvatus 2Szt Borsuki 2 Szt, Doktorek, Salarias, Krewetki Lysmata Wundermani, Paleomon Serratus, Lysmata Debelius, Lysmata Amboinensis oraz niezliczona ilość alg 

Ja z checia tez bym sie wybral na taki zlot jestem morszczakiem od 8 miesiecy i czy dla mnie tez znalazlo sie miejsce jestem z kaszub pozdrawiam

Ponieważ w tym roku nie ma organizatora proponuje żeby każdy we własnym zakresie zarezerwował sobie domek.

Tylko trzeba zdecydować się na termin. Mi osobiście odpowiada 23-25. Możemy zrobić głosowanie.

150x60x65 + SUMP, 8x54W T5, WhiteSkim 250, DCT12000, Gyre XF250 

Dnia 3.06.2017 o 02:31, slaw napisał:

Ponieważ w tym roku nie ma organizatora proponuje żeby każdy we własnym zakresie zarezerwował sobie domek.

Tylko trzeba zdecydować się na termin. Mi osobiście odpowiada 23-25. Możemy zrobić głosowanie.

Mi również odpowiada termin 23-25

więc jak Panie i Panowie spotykamy się w tym terminie ?

Ja bym chętnie zajechał, jeśli tylko uda mi sie załatwić wolne. Ponieważ temat jakoś marnie idzie (kurde, gdzie te czasy, że w zimę się czekało na zlot, a na głównej był zegar, który odliczał dni do zlotu, heh...).
Zróbmy może, tradycyjnie, taką listę, żeby wstępnie się zorientować na jakie audytorium jest szansa .
1.baszurek

"Czy nig­dy nie zas­ta­nawiał się pan nad tym, dlacze­go chmu­ry i drze­wa, złotog­niade je­sienią, bu­re zimą, ten pejzaż dek­li­nowa­ny przez po­ry ro­ku, dlacze­go wszys­tko wa­li w nas pięknem jak młotem, ja­kim pra­wem tak się dzieje? Prze­cież po­win­niśmy być czar­nym prochem międzyg­wiez­dnym, strzępa­mi mgławi­cy Psów Gończych, prze­cież normą jest hucze­nie gwiazd, po­top me­teorów, próżnia, ciem­ność, śmierć..."

S.Lem

Iiiii... d*pa?

Z akwarystycznym pozdrowieniem ;)

Seb

Oj tak z 5-6 lat wstecz i dalej 

Zloty , spotkania - to juz nie wroci :(

Najgroźniejszym dla korali czynnikiem chorobotwórczym jest sam akwarysta.

.......Mówisz, że płyniesz pod prąd, a Ty taplasz się tylko w kałuży. Myślisz, że życie to rzeka, a siedzisz w bagnie po uszy. Wiatr czasem mocniej zawieje i rzuci garść nowych sensacji, a Ty niczym dziecko przez szybę liżesz cukierek abstrakcji!  .......

Zbiornik - https://aqua-reef.pl/topic/3860-ant-kropla-oceanu/

Czy wróci to już zależy tylko od nas. A tymczasem zawsze można powspominać i powzdychać sentencjonalnie "Ach, co to był za zlot".

VDR-owi za te pamiętne słowa " żałuj ....." , opuchlizna do dzisiaj z oczu nie zeszła.:lol:

Czy wróci to już zależy tylko od nas. A tymczasem zawsze można powspominać i powzdychać sentencjonalnie "Ach, co to był za zlot".

VDR-owi za te pamiętne słowa " żałuj ....." , opuchlizna do dzisiaj z oczu nie zeszła.default_laugh.png

Trafione w "10"

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

145x70x65H, sump 200L, BK 250, RRR 25kg, 2xVortech MP40, ATI 10x54W

może na koniec wakacji? co na to stara gwardia?

zbiornik 90x42x45+sump; odpieniacz Deltec APH525; oświetlenie T5:2x39W+ 90W LED; wystartowało 11.08.2009; moja wiedza dojrzewa razem z akwarium

MOJE AKWA

2 godziny temu, tomiooo napisał:

W sumie niezły pomysł. Bodajże z 5 lat temu było takie weekendowe spotkanie na koniec lata. I to całkiem, całkiem udane. Jakby co, to ja się piszę.

Wprawdzie ostatni weekend sierpnia pracuję, no ale jeśli by się udało wykombinować jakieś wolne - to bardzo chętnie .

S.Lem

Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.