Skocz do zawartości
Fistach

Akwarium - gdzie zrobić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

bezskutecznie poszukiwałem używanego zbiornika 120cm więc muszę zamówić nowy.

Polecacie kogoś kto robi dobre i w przystępnej cenie zbiorniki i stelaż do niego? Może ktoś z forumowiczy? Szyba raczej optiwhite.

Preferowane okolice Wrocławia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwarium Szczecin - Przemek Wieczorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zoologicznym lub u szklarza - czasami nie ma sensu aby jechało przez całą Polskę wyślij kilka zapytań zbierz ceny poszukaj opinii tego nikt za Ciebie nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, jar2789 napisał:

Akwarium Szczecin - Przemek Wieczorek

Co do Akwarium Szczecin: jakiś czas temu wysłałem zapytanie o wycenę wykonania zbiornika. Do dnia dzisiejszego ZERO odpowiedzi. Także dziękuję. Z kolei po wysłaniu zapytania do  eR... w Zabrzu odpowiedź była następnego dnia rano. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, parman napisał:

Co do Akwarium Szczecin: jakiś czas temu wysłałem zapytanie o wycenę wykonania zbiornika. Do dnia dzisiejszego ZERO odpowiedzi. Także dziękuję. Z kolei po wysłaniu zapytania do  eR... w Zabrzu odpowiedź była następnego dnia rano. 

eRybki - nie bój się tego napisać :clowning


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie - na odpowiedź z Akwarium Szczecin przestałem już czekać. Z kolei w eRybce odpowiedzi przychodzą szybko ale ceny z kosmosu - blisko dwukrotność tego co u innych. I to nawet po zastosowaniu rzekomego upustu 10%, który niby obowiązuje do końca roku.


232a6a987c9421394080dfe370c3ad6du1845a18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem w erybce czekam . Fajnie doradzi szef . cena bardzo fajna.  Zamawiaj teraz po nowym roku na pewno będą droższe a teraz maja 10% rabatu na akwaria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
10 godzin temu, jar2789 napisał:

Akwarium Szczecin - Przemek Wieczorek

oj daj spokój chcesz zamawiać u królewicza szklarstwa trzeba się liczyć z pewnymi niedogodnościami :)

8 godzin temu, zielony mintaj napisał:

eRybki - nie bój się tego napisać :clowning

Erybka odbudowuje swój wizerunek junż niedługo będzie można pisać dumnie pełną nazwą :)

9 godzin temu, ensso napisał:

@FistachMyciok wozi przez Wrocław ;) 

Na Mycioka nigdy nie narzekałem, ale ostatnio jak czytam to loteria albo sper... albo nie co więcej wyśle i przemilczy licząc że ktoś nie zauważy

 

12 godzin temu, Fistach napisał:

Witam,

bezskutecznie poszukiwałem używanego zbiornika 120cm więc muszę zamówić nowy.

Polecacie kogoś kto robi dobre i w przystępnej cenie zbiorniki i stelaż do niego? Może ktoś z forumowiczy? Szyba raczej optiwhite.

Preferowane okolice Wrocławia.

gdzie być nie zamawiał odbieraj osobiście, teraz to każdy ma gdzieś, lub jak nie masz wyboru dobrze sprawdz akwarium po odbiorze i w razie wu reklamacja na koszt sprzedawcy, bo chyba inaczej się nie nauczą :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam z akwarium Szczecin i polecam, warto było poczekać :)
Cenę możesz sprawdzić na jego stronie internetowej. Jak nie odpisuje to trzeba dzwonić.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Przemaka do terminu trzeba doliczyć jeszcze z miesiąc. Troche krętacz jest. 

Jedyny plus że zestaw ładnie zrobiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
4 minuty temu, elespero napisał:

U Przemaka do terminu trzeba doliczyć jeszcze z miesiąc. Troche krętacz jest. 

Jedyny plus że zestaw ładnie zrobiony.

na necie sporo o nim jest każdy może sobie sam wnioski wyciągnąć, ja uważam osobiście że nie warto wywalać gruby hajc i przy okazji zamiast się cieszyć przechodzić stresówę z doświadczenia wiem ze mali dostawcy duzo bardziej się przykładają bo im zależy (jeszcze) heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Fistach napisał:

Witam,

bezskutecznie poszukiwałem używanego zbiornika 120cm więc muszę zamówić nowy.

Polecacie kogoś kto robi dobre i w przystępnej cenie zbiorniki i stelaż do niego? Może ktoś z forumowiczy? Szyba raczej optiwhite.

Preferowane okolice Wrocławia.

Ja patrzyłem na Plantica we wro i argus. Co do wykonania nie wiem ale 130/70/60 opti z 3 stron przód boki z kominem wycenili Ok 1200 plantica i 950 argus 

stledz polecam zrobic samemu badz podjechać do jakiejś spawalni dasz materiał i zawsze sie idzie dogadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Paragon
9 minut temu, ensso napisał:

https://cichlidae.pl/showthread.php?tid=9188

Też polecam sprawdzić - bardzo duży projekt z bardzo dużym problemem ;) 
(ostatnie strony)

W necie jest dużo w tym temacie, dlatego nie rozumiem dlaczego jeszcze ktoś poleca tą firmę, firma sama sie niszczy od kilku lat

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fistach w Bielawie masz Seagarden, albo w Piławie Górnej aqua-koral.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Seagarden robi akwaria tak, jak robi serwis to raczej nie polecam.

Ja mam szkło z akwarium Szczecin, jakość przednia ale też musiałem się naszarpać. Pytaj u Mycioka i w eRybce.


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://terraqueen.pl/akwaria/ mam od nich akwarium 330l opti z kominem zewnętrznym i fajnie zrobione nie można sie było czepiać cena tez sporo lepsza niz erybki aquaria mycioki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Coltrane napisał:

Ja wkrótce będę zamawiał i na 100% u Przemka w Akwarium Szczecin

 

Tomek, po pierwsze to jesteś na miejscu a po drugie to twój znajomy, więc inaczej Cię traktuje.

Ja bym miał spory dylemat przy następnym akwarium. U mnie przeciągło się o dwa miesiące.  Dopiero dobry pocisk przez telefon sprawił że akwarium zostało wykonane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa lata temu wysłałem zapytanie do zachwalanego Przemka i do dziś nie odpowiedział :)
Z polecenia zamówiłem w Akwares Rzeszów, jestem mega zadowolony, cena rewelacyjna, czas wykonania , po dwuch tygodniach akwarium stało u mnie.
Właściciel zna się na robocie, staż swoje robi, od siebie na kominie wkleil czarny lacobel o czym ja całkowicie zapomniałem. Jakość wykonania pierwsza klasa, następne akwarium także będzie robione u niego, latem zamawiam :)

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka


8fdd9b9b7ef09de88ef75df31c7279e1u1318a12

Zbiornik 220x74x65, 2x OW , zaplecze 300ll ,

obieg Jebao DCP 18000, 2xVortech mp40,3xtunze6045,6025,6085,odpieniacz BK DC300 rdx,VSV,

skała RRR 50kg,lampa diy 279 t5 +led ok.280 W,dozownik H2Ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odzew.

Akwarium nowe Full OptiWhite szkło 10mm  120x60x50 -- 1100 to chyba  dobra cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłam za moja kostkę 60x60x60 z kominem zewnętrznym i sumpem (z 6mm szkła zwykłego, ale sump niestety w drodze pekl) , 10mm szkło, całość w Opti White  400zl. U Szklarza na Pomorzu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, anney napisał:

Ja płaciłam za moja kostkę 60x60x60 z kominem zewnętrznym i sumpem (z 6mm szkła zwykłego, ale sump niestety w drodze pekl) , 10mm szkło, całość w Opti White  400zl. U Szklarza na Pomorzu. 

Czy może chodzi o gościa ze Słupska...Pana Marka szklarza? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.