Jump to content

rmatysiak

Klubowicz
 • Content count

  127
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Radek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź/Warszawa/Mińsk Mazowiecki
 • Akwarium
  małe drobne 112 litrów

Recent Profile Visitors

384 profile views
 1. rmatysiak

  Zoanthusy zdjęcia z Waszych akwariów

  te czerwone są niesamowite, naprawdę piękne.
 2. rmatysiak

  to jeszcze będzie ładna kosteczka

  jaki suchy pokarm dla ślimaków ?
 3. rmatysiak

  Nowy podopieczny: Rawka błazen

  Fajny film. Z rożnych filmów wynika że krewetki modliszkowate żyją bardzo blisko siebie. Na jednym film z farmy ich norki było co7 cm jedna od drugiej. Ciekawe czy rawki można trzymać w większych ilościach. Moja w nocy chciała się przenieść, przewróciła skałę przekopała cały piasek po jednej stronie akwarium i wróciła do starego schronienia....
 4. rmatysiak

  Sposób na glon

  moim skromnym zdaniem zbiornik najlepiej mówi o wiedzy akwarysty. A zbiornik Beti zacny jest.
 5. rmatysiak

  to jeszcze będzie ładna kosteczka

  zostają zjedzone i nawet wiem kto jest winowajcą:
 6. rmatysiak

  to jeszcze będzie ładna kosteczka

  Kupiłem 10 turbo dostałem z 15 columbeli. Po 2 tygodniach zostały tylko muszelki. Jakbyś miął na zbyciu jakieś ślimaki przygarnę każda ilości
 7. rmatysiak

  Nowy podopieczny: Rawka błazen

  Cała przyjemności po mojej stronie. Na ile mogę na tyle pomogę. Jak sie miewa rawka ? U mnie coś skryta się zrobiła. Zastanawiam się czy jej nie przekarmiam. Dostaje dziennie jedna krewetkę piaskową.
 8. rmatysiak

  to jeszcze będzie ładna kosteczka

  Ja jestem pod wrażeniem jak pięknie twój zbiornik teraz wygląda, naprawdę super sprawa Ja mam problem ze ślimakami. tylko jeden żyje dłużej niż dwa tygodnie...
 9. rmatysiak

  Atak plag, proszę o pomoc w identyfikacji i walce.

  Jak to jest dino to musisz sobie z nim najpierw poradzić.
 10. rmatysiak

  Nowy podopieczny: Rawka błazen

  To mamy podobne doświadczenia. Mnie tez nie udało się znaleźć całej wylinki. Są tylko fragmenty. Przy innych skorupiakach wylinka jest cała z małym otworem przez który wydostaje się zwierze. Z tego filmu wynika że wylinkę przechodzi dokładnie jak inne krewetki. Coś potem z ta wylinką musi robić.
 11. rmatysiak

  Nowy podopieczny: Rawka błazen

  Moja przeszła wylinkę w swojej norce i tam były resztki wylinki. Zajrzałem do norki bo się schowała i nie wychodziła i zacząłem się martwić. Myślę że sposób przechodzenia wylinki jest powodem że nie możesz znaleźć całej wylinki. Może zjada wylinkę ?
 12. rmatysiak

  Nowy podopieczny: Rawka błazen

  Jak Habibi się miewa? Swoją próbowałem nauczyć jedzenia z ręki ale za bardzo się boi. Moja prawie w ogóle rybami się nie interesuje. Za to ciągle poluje na ślimaki a kraby już dawno wszystkie znalazła i pożarła.
 13. rmatysiak

  Nowy podopieczny: Rawka błazen

  moja przeszła wylinkę, cały tydzień jakby je nie było. Teraz powoli zaczyna pokazywać zainteresowanie światem i zaczyna na nowo zwiedzać akwarium robiąc swoje porządki. Jest bardzo ale to bardzo płochliwa i dopiero po woli zaczyna się ze mną oswajać. Boi się ryb. Film z karmienia (dino na żywo wygląda zupełnie inaczej niż na filmie) Na aptazje chce kupić ślimaki , wydaje mi się że Zdzich nie powinien ich zjeść. Za to wybił wszystkie ślimaki i kraby w akwarium poza Astralium, widziałem jak chciał go zabrac ze skały do norki ale nie dał rady i uciekł.
 14. rmatysiak

  Wybarwienie czy umieranie ?

  To nie zawsze jest prawda. Np na grypę hiszpankę umierali młodzi zdrowi w pełni sił, a przeżywali staruszkowie i dzieci. Ale top jest raczej wyjątek niż reguła.
 15. rmatysiak

  Ukwiał zniknął

  i ukwiał się znalazł ?
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.