Jump to content

Kerado

Klubowicz
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Darek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Lubin
 • Zainteresowania
  Turystyka motocyklowa, akwarystyka
 • Akwarium
  100x55x55

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kerado

  Zerowe po4

  Jakich bakterii używasz obecnie i na jakich startowałeś zbiornik? Ja mam podobny problem, Fosforany niewykrywalne przez HI 736, a azotany ledwo zmieniają kolor testu saliferta. Karmię 4 kostki dziennie plus algi nori i płatki.
 2. Ja do takiego Maxspecta mam przyczepione dwie belki OR3 90 cm i jestem bardzo zadowolony ze światła. Przy okazji wygląda to przyzwoicie i nie kłuje w oczy.
 3. Warto też wiać pod uwagę Maxspect Jump Skimmer MJ-SK400.
 4. Kerado

  Vibrant

  Zużyłem pół butelki, glony znikły całkowicie, ale nie wiem czy to jego zasługa czy czegoś innego. Teraz daję raz na 3 tygodnie. Odpieniacza nie wyłączałem, ślimaki mają się dobrze, żadnych negatywnych skutków nie zauważyłem.
 5. A jak wygląda kwestia przewozu korali wewnątrz UE? Czy będąc w innym kraju mogę kupić i przywieść szczepki do Polski?
 6. Mam wersję 200W nad zbiornikiem o wymiarach 100x55x55 i jestem z niej zadowolony. Jedyna wada to wielkość, która uniemożliwia łatwe dołożenie dodatkowego oświetlenia. Wentylator pracuje na tyle cicho, że słychać go tylko przy wyłączonym odpieniaczu, gdy odpieniacz działa zagłusza dźwięk lampy. Dużym plusem jest solidny serwis na miejscu w Polsce.
 7. Dziękuję za rozwikłanie zagadki, pozdrawiam.
 8. Proszę o identyfikację mikro organizmów żyjących na podstawce. Wygląda to jak przezroczyste rureczki i włoski.
 9. Wystartowałem zbiornik i na początek wstawiłem małą skałkę z kilkoma capnelliami, między nimi rośnie coś co wygląda jak aiptasia albo majano, proszę o potwierdzenie.
 10. Kerado

  Tutaj się witamy :)

  Cześć Dzięki za odzew, pozdrawiam.
 11. Kerado

  Tutaj się witamy :)

  Cześć, Po prawie 30 latach posiadania akwariów słodkich, rok temu zdecydowałem się zakończyć przygodę z akwarystyką. No i wytrzymałem rok bez chlupotu wody w domu . Ponieważ mam zaczynać od nowa i wszystko muszę kupić postanowiłem spróbować przygody z akwarystyką morską. Dziękuje za przyjęcie i liczę na wyrozumiałość. Jestem z dolnego śląska okolice Lubina.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.