Skocz do zawartości
Tester

[600L] - Moja kropla oceanu

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba przyssawka klipsa do trzymania alg dla pokolców:)


Qlfon, Lublin

Akwarium: 115x84x65, oświetlenie 6x39W T5 + BP XM140, odpieniacz BK200, cyrkulacja: 3x6055,1x6095, obieg: Red Dragon Mini 6000,

Poprzednie akwarium Projekt Nautilus: 18,03,2012 - 27.07.2016.

Obecnie: prawie FOWLR:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewiercalem skale, a na dole jest jakby trojnog zakopany w piasku. Kamienie podpolka maskuja rurke

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam ducan sie chowa ? Daj jakieś fotki ducana pozdro


Deltec Microreef 200l Max spec 160w16k.3*mpw10wes.Reeflink. Vertex 150.Vertex Libra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie czyścisz tylnej szyby........trochę z tym roboty, ale efekt wydaje się fajniejszy. Fajny baniaczek....pozdrawiam.


049f14efc7c0fe68med.jpg

130x70x65; Aquasunlight 2x250W+ 4x54W, Reef Octopus RO-PS-5000INT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienilem swietlowki na ATI :

Ładne kolorki, jaka konfiguracje świetlówek?

Ponawiam Pytanie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki Waszmosciowie, bylem na urlopie i mialem ograniczony dostep do netu - mea culpa :p

Jak tam ducan sie chowa ? Daj jakieś fotki ducana pozdro

Chowa sie pieknie. A wlasciwie to nie chowa tylko pompuje na maksa. Pieknie sie wybarwil. Jest rozowo zielonkawy. Zauwazylem tez bardzo duzo, na oko z 30, mlodych polipow. Tyle ze czesc z nich - te ktore sa pod spodem nie polipuje tak ladnie jak te na gorze. Po czesci wynika to z tego ze cala glowka jest oswietlona z prawej strony i do tych po lewej dociera najmniej swiatla. Staram sie podkarmiac, ale glupi zoltek jak widzi rurke z zarciem to dostaje swira. Na dniach bede zmienial skale z prawej strony i wtedy zmienie troche ulozenie korali.

Ładne kolorki, jaka konfiguracje świetlówek?

3x ATI Blue Plus

1x ATI Purple

Szkoda, że nie czyścisz tylnej szyby........trochę z tym roboty, ale efekt wydaje się fajniejszy. Fajny baniaczek....pozdrawiam.

No wiec nawet ostatnio Prezesowi mowilem ze bede skrobal tyl. Do tej pory sie wstrzymywalem z roznych, glownie praktycznych wzgledow.

W srode przywiozlem 2kg CX5 i w weekend cos pokombinuje ze skala po prawej. Bedzie luzno i przestrzennie :)


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nienawidze ustawiania skaly !!! :help1

c.d.n.

Witaj w klubie :welcome: , też mnie to czeka.


Akwarium od WRZEŚNIA 2006, DIY reaktor a'la dastaco2.

https://drive.google.com/drive/folders/183aOu0N6pyqhFT6OfeNn0e6RBBvPDdJc

SPS = Stability Promotes Success, BEZ=bez zbędnych kosztów

Be wary of advice coming from those who will not show you the fruits of their success!

It’s not complicated, unless you choose to make it that way 

Pozdrawiam HAPPY REEFING!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek nie daj sie wyprowadzic z rownowagi to tylko kamole. Przydalby sie na forum jakis artysta rzezbiarz, albo ktos od Feng Shui.

mogliby zostac mistrzami aquascapingu bo na co dzien pracuja na harmoni formy i ksztaltu :geek:

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekaj do spotkania to wszyscy je Tobie ulozymy :) bedziesz mial sto roznych koncepcji do wyboru :) tylko kanape postaw naprzeciw baniaka i zgrzewke chmielu :)


Akwarium:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj w klubie :welcome: , też mnie to czeka.

nienawidze ustawiania skaly !!! :help1

c.d.n.

to ja dołączam do klubu, właśnie skończyłem wstępne ustawianie skały :) znając życie jeszcze przez tydzień będę zmieniał, chociaż wyszło nawet nawet :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos wykombinujesz, wierzymy w Twoje zdolnosci.


122x61x61 + sump cyrkulacja 2x6045 tunze H&S 150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tiaa, ale wykombinowalem..

jestem zrypany jak kon po westernie... co gorsza, efekt wcale mi sie nie podoba.

Prawdopodobnie w przyszly weekend znowu pozmieniam. W kazdym razie na pewno przespie sie z tematem i wyslycham rad zonki ktora ma oko do takich spraw jak "kamieniarstwo" :p

Oto moje wypociny. Na ustawienie korali nie zwracajcie uwagi bo sa nieprzyklejone.

post-10763-0-72592100-1350148643_thumb.jpg

post-10763-0-84884100-1350148646_thumb.jpg


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no wlasnie... napalilem sie na takiego plaszczaka i teraz nie bardzo wiem jak go uzyc. Zapewne jak skala w swietle sciemnieje i zarosnie wapiennymi to nie bedzie sie tak rzucac w oczy


425L  - Maxspect Recurve R6 120, Twistman 150 Integra, Komputer od AquaTrend i takie tam... Stary projekt [600L] Nowy projekt [425L]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co priv co priv my tez chcemy wiedziec :police:

Plaszcaki to lepiej jako balkony a nie podlogi pod pietro

Edytowane przez Grzegorz Dyzma (wyświetl historię edycji)

Akwarium - 700l - 180x62x65 , Sump - 300l 150x47x42. 

Filtrcja - podzwirowa / refugium 20W / cryptic zone

Osprzet -  Schuran 150 ~ Sicce Syncra 6.0 ~ ATI Sunpower 6x80W + 54W LED ~ 2x Jecod RW-8 ~ Kamoer P4 Pro ~ DD TopUp ~ Eheim Jager 200W

Suplementacja - Balling DIY HD

Konsumpcja Energii- 275 kWh miesiecznie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.