Jump to content

rako1

Klubowicz
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Grzegorz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Elbląg
 • Akwarium
  170x110x70 1300l

Recent Profile Visitors

2004 profile views
 1. Po części sam sobie odpowiedziałeś na pytanie o swoich problemach usunełeś refugium Pozd.
 2. Witam mam pytanie czy te nowe rybki co kupiłaś nie zmienią wybarwienia bo są super i planuję je kupić do swojego akwarium Pozd.
 3. Kolego na pewne procesy w akwrium które zachodzą nie mamy wpływu miałem kiedyś podobną sytację wszystko książkowo a korale bielały a na icp zasolenie wyszło w porzątku Pozd.
 4. Absorber działa i to bardzo dobrze ja mam pojemnik i zasyp z ATI u mnie Ph na koniec dnia 8.40 jak nie miałem absorbera max 8.00 8.10 Pozd.
 5. Każda zmiana soli może namieszać w zbiorniku wiem z doświadczenia jak to mówią jak jest wszystko w porządku i stabilnie z dala z rączkami od zbiornika Pozd.
 6. Kalkwaser stosuję od 2006 roku jakoś baniaka mi nie wywaliło oczywiście razem z reaktorem wapnia mikser mam firmy Ratz podaję jak zgaśnie światło w akwarium Pozd.
 7. Witam mam pytanie czy ktoś z was użytkuje któryś z tych odpieniaczy i ewentualnie może podzielić się opinią w obiegu ok 800 litrów na bogato Pozd.
 8. Moja rada hankę schowaj tak żebyś nie mógł jej znaleść a wynik z icp jest na 99.9% dokladny Pozd.
 9. Elegancko poproszę o zdjęcie całego zbiornika zbiornik zanim zaskoczy to ok roku po przesiadce Pozd.
 10. Miałem to samo z Hanką bardzo nieprecyzyjne urządzenie po zmianie na refractrometr zasolenie wróciło do normy Pozd.
 11. Miałem podobny problem z krzemianami po osmozie mam zamontowane 2 puszki z zasypem SERA Silicate Clear w każdej po 500 g (1op) tylko po zasypanu trzeba spuścić trochę wody bo mocno pyli i potem wpiąć na żywicę Pozd.
 12. Filtracja może za mocna coś usunąć stopniowo ja po wyłączeniu odpieniacza też mam nutrienty zerowe przed podmianą miksuję 6 kostek i wlewam do akwarium i karmię też sporo rybek dokupić trzeba Pozd.
 13. Watę wymieniam co 2 dni na refugium idzie woda po wacie dodatkowo w refugium mam 15 kg miracle mud i sporo żywej skały refugium jest osobno nad sumpem Pozd.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.