Jump to content

@Pawel

Klubowicz
 • Content count

  795
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by @Pawel

 1. U mnie też czasami "skacze"
 2. @Pawel

  Moje bajoro (1920 l brutto)

  Daj fotę only fisha Rzadko bywają tutaj takie akwaria.
 3. @Pawel

  Gdzie montaż lampy uv

  Teraz już wiem dlaczego zielonym zostałeś
 4. @Pawel

  Kolory korali miękkich

  Co ma wpływ na kolory korali miękkich? Jak je wybarwić?
 5. @Pawel

  Przywitanie -))

  Jaki to ma wymiar? Długo istnieje baniak?
 6. @Pawel

  Kolory korali miękkich

  Beti, całego reefhuba przestudiowałem. Masz rację. Chodzi mi o to co ma wpływ na barwę korali miękkich. Zauważyłem, ze pod różnym światłem potrafią inaczej wyglądać. Jak się zwiną to nabierają intensywniejszych kolorów. Jakie mikro ma wpływ na kolor? Azotany i fosforany wyższe, czy niższe. Może karmić miękasy i ograniczyć im światło? Z moich obserwacji wynika, że nie wszystkie korzystają z jedzenia(?), a może mi się tylko tak wydaje.
 7. @Pawel

  Głupie pomysły i przemyślenia :)

  Bez przesady. Pisał o akwarium 600+. Sohali tam wpuszczał nie będzie Są dziesiątki rybek dużo, dużo tańszych, którymi można zasiedlić zbiornik. Ale z tym się zgodzę
 8. @Pawel

  210.DOT w dużej mierze AF

  Jak magnetycznym nie idzie to ręcznym skrobakiem
 9. @Pawel

  CIEKAWE LINKI

  Moskwa
 10. @Pawel

  Co potrzeba do domowej kwarantanny?

  Moja kwarantanna składa się z: - akwarium 45 litrów - mały odpieniacz - doniczka - co dwa dni podmiana wodą z głównego akwarium (15 litrów) + czyszczenie dna - lampa uv Jeszcze nie trafiłem na chore ryby, więc nie leczyłem. Po 3-4 tygodniach akwarium likwiduje, a rybki przenoszę do głównego zbiornika.
 11. @Pawel

  Pierwsza część obsady ?

  Jest to możliwe Śmiało możesz wkładać życie do baniaka.
 12. @Pawel

  [SPRZEDANE]

  Sprzedam: 1) Komplet prochów do ballinga Aquaforest + strongi. Nieużywane, nowe. AQUAFOREST KH BUFFER 1200G AQUAFOREST CALCIUM CHLORIDE 850G AQUAFOREST MAGNESIUM 800G AQUAFOREST REEF MINERAL SALT 800G AQUAFOREST COMPONENT STRONG 50ML - ważność do sierpnia 2021 Sprzedam za 120 zł. 2) Pompa dozująca Aqua-Trend Doser AT-1. Pompa nowa, nigdy nieużywana. Zakupiona 28.06.2018 r. (potwierdzenie zakupu - paragon) Sprzedam za 420 zł. 3) Pompa Jebao DCP 2500. Zakupiona 25.09.2018 r. (potwierdzenie zakupu - paragon) Używana przez niecałe 4 miesiące na minimalnej mocy do filtra pellet. W zestawie to co widać na zdjęciu + przyłącze sztywne 20 mm + karton. Kupiona za 239 zł, sprzedam za 170 zł. 4) Filtr do biopellets Tropic Creation 4 litry. Kupiony 27.09.2018 r. za 359 zł, sprzedam za 270 zł. Dorzucam gratis zawór kulowy. Odbiór osobisty lub wysyłka.
 13. @Pawel

  [SPRZEDANE]

  Pompa obiegowa sprzedana. Do zamknięcia.
 14. @Pawel

  Oszustwo z Olx ?

  Z Kobierna jest Darek Można do niego napisać o zdjęcie ryby to pewnie podeśle. Kiedyś jak byłem u niego to mówił, że zdjęcia wstawia poglądowe z internetu. Warto jednak do niego jechać, miły facet, duży wybór. Sporo zwierzaków nie ogłasza na olx czy allegro. Ostatnio w wielu sklepach się pojawił. Ktoś wie jak z vulpinus się dogaduje?
 15. @Pawel

  [SPRZEDANE]

  Prochy do ballinga sprzedane. Pompa dozująca sprzedana. Filtr sprzedany.
 16. @Pawel

  Cryptocentrus cinctus- białe plamy

  Moja też miała białe plamy. Utrzymywały się około roku. W tym czasie ryba była bardzo aktywna. Pewnego dnia przestała jeść i padła.
 17. @Pawel

  [SPRZEDANE]

  Doser w wersji v1.
 18. @Pawel

  Zlot Ustoń 10-12.05.2019

  Albo R6, do wyboru
 19. @Pawel

  TOTM

  Ktoś tu ma chęć na totm
 20. Każdy chciałby morskie i tylko od weekendu coś tam porobić
 21. @Pawel

  Nowa 120-stka

  1) Jedni świecą docelowo od początku, inni nie świecą wcale, kolejni stopniowo zwiększają. Startowałem dwa zbiorniki w opcjach 2 i 3, różnicy nie było. 2) Nie kombinuj. AF Reef Salt później. 3) Bakterie żyją na piachu, skale, szybach i innych miejscach gdzie mogą osiąść. Spokojnie możesz lać, tylko nie przedawkuj. 4) W jakim celu chcesz robić podmiany w trakcie dojrzewania?
 22. @Pawel

  Pierwsza sól

  Co za recenzja Ale zgadzam się z nią 2 lata stosuje tę sól. Jest to chyba najpopularniejsza sól na rynku. Ma wielu hejterów, którym coś nie wyszło i zgoniło na sól. Jeszcze więcej osób z niej korzysta i nie narzeka. Startuj na docelowej. Słona była, ciężko wypłukać z ust
 23. @Pawel

  -20% z okazji urodzin Aquaforest!

  Sklepy mają ok 40% marże na produkty AF. Ceny są z góry ustalone przez AF i każdy sklep ma się ich trzymać. Często widać że sklepy próbują wyprzedawać towary AF i robią promocje. Wynika to z tego ze sklep musi zamówić dla przykladu minimum 10 testow na azotany a nie jest wstanie tego sprzedac. Racja 24
×

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.