Jump to content

ilarios

Klubowicz
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Paweł
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Mielec
 • Akwarium
  600

Recent Profile Visitors

4480 profile views
 1. Sprzedam odpieniacz Reef Octopus OCTO REGAL 200-INT na regulowanej pomie S4 Vario. Super cichy, doskonale pieni, dodatkowo czujnik przelania. Super stan, pełny komplet jak nowy, pudełko instrukcje, wszystko co kupiłem w sklepie. Używany 2 lata. Gorąco polecam. t: 608 713 556
 2. Ja już kilka razy ogarniałem przenosiny a konkretniej przesuwanie zbiornika. W jednym wypadku był wymiar 160x60x55 i było trudniej, w drugim 120x60x55 i tu już było dużo łatwiej. Ten mniejszy zbiornik przesuwałem z całym życiem do drugiego pokoju. Zdemontowałem i wyciągnąłem sumpa, spuściłem do kastrów 2/3 wody, waga i rolki pod spód stelaża i jazda. Najpierw jechałem wzdłuż jednego boku, potem przez drzwi zmiana na drugi bok. W miejsce wstawiasz nowy zbiornik i na kolejny dzień przekładasz. Bez strat i problemów.
 3. Jak duży jest to zbiornik, mam na myśli również wymiary? Czy nowy będzie stał w dokładnie tym samym miejscu? Masz miejsce na ewentualne przesunięcie tego na kilka dni?
 4. ilarios

  Heniochus Acuminatus

  U mnie ta rybka przez jakiś czas była "reef safe" ale do czasu. Potem skubała LPS-y, że aż do góry podnosiła je z podstawkami, dlatego zmieniła miejsce zamieszkania.
 5. Zależy jak jest zanieczyszczony, czy zarośnięty
 6. ilarios

  Lampa Radion g6

  musisz dokonać resetu. Tu masz instrukcję: https://support.ecotechmarine.com/hc/en-us/articles/360014691553-Radion-Factory-Reset-via-Buttons
 7. A to nie wiedziałem. Włączyłem go do zasilania bez akumulatora i cały czas wiatrak chodził, myślałem, że tak cały czas będzie ;-)
 8. Ale ten wiatraczek to bardzo głośny jest
 9. Nie będzie. Wiadomo, zależy co komu się podoba. Ja generalnie nie przepadam za mocno niebieskim a ta konfiguracja mi odpowiada. Mo zna przełamać jeszcze ATI Pink.
 10. Dla mnie najlepszym połączeniem świetlówek ATI jest Blue Plus i Coral Plus w stosunku 2:1 (2 szt. Blue Plus na 1 szt. Coral Plus).
 11. Do Twojego zbiornika proponuję Reef Octopus Octo Regal 150-INT + pompa VarioS lub Regal 200-INT w zależności od obsady. Bardzo, bardzo cichy, stabilny, super pieni. Przerobiłem większość dostępnych odpieniaczy i dla mnie ten najlepiej pieni.
 12. Jakie problemy masz na myśli związane ze słabym przepływem przez ceramikę. Jeśli jest to na forum, czy mógłbyś podesłać link?
 13. Ja mam w akwarium o podobnych wymiarach dolewkę o pojemności ok. 25-30 litrów. Trudno jednoznacznie określić szybkość parowania bo jest to zależne od kilku czynników, ale średnio uzupełniam osmozą co ok. tydzień tydzień czasu.
 14. Też miałem reaktor wapnia Twistmana na wirniku igiełkowym. Bardzo dobra konstrukcja
 15. Dlaczego twierdzisz że chemiclean to badziewie?
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.