Jump to content

ilarios

Klubowicz
 • Content Count

  140
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Imię
  Paweł
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Mielec
 • Akwarium
  600

Recent Profile Visitors

4046 profile views
 1. Nie będzie. Wiadomo, zależy co komu się podoba. Ja generalnie nie przepadam za mocno niebieskim a ta konfiguracja mi odpowiada. Mo zna przełamać jeszcze ATI Pink.
 2. Dla mnie najlepszym połączeniem świetlówek ATI jest Blue Plus i Coral Plus w stosunku 2:1 (2 szt. Blue Plus na 1 szt. Coral Plus).
 3. Do Twojego zbiornika proponuję Reef Octopus Octo Regal 150-INT + pompa VarioS lub Regal 200-INT w zależności od obsady. Bardzo, bardzo cichy, stabilny, super pieni. Przerobiłem większość dostępnych odpieniaczy i dla mnie ten najlepiej pieni.
 4. Jakie problemy masz na myśli związane ze słabym przepływem przez ceramikę. Jeśli jest to na forum, czy mógłbyś podesłać link?
 5. Ja mam w akwarium o podobnych wymiarach dolewkę o pojemności ok. 25-30 litrów. Trudno jednoznacznie określić szybkość parowania bo jest to zależne od kilku czynników, ale średnio uzupełniam osmozą co ok. tydzień tydzień czasu.
 6. Też miałem reaktor wapnia Twistmana na wirniku igiełkowym. Bardzo dobra konstrukcja
 7. Dlaczego twierdzisz że chemiclean to badziewie?
 8. Bez problemu można zamontować. Ja tak miałem dwie belki Orpheka zamontowane do lampy ATI 6x80. Montaż na dwa sposoby: jak była jedna to tylko za pomocą oryginalnych uchwytów od belek led. Jak doszła mi druga to dałem 2 odcinki profilu aluminiowego po krótszym boku i jedna belka na przód, druga na tył.
 9. Witam serdecznie byl bym zainteresowany Belkę LED Orphek OR3 Blue Plus 150CM 75W.  Mogl bym prosic o telefon  661926553 . JAK by mogl pan zadzwonic . albo zostawic swoj numer ja bym oddzwonil . dziekuje serdecznie pozdrawiam Waldek z Gliwic

 10. ilarios

  Pomiar pH

  Weź pod uwagę jeszcze taki sprzęt: http://www.mirekkon.skysoft.pl/pages/product/71 Używam od kilkunastu lat, do zbiorników roślinnych, aktualnie do obsługi reaktora wapnia. Jak dla mnie super.
 11. Weź jeszcze ten pod uwagę, super pieni i jest cichutki: Reef Octopus Octo Regal 200-INT odpieniacz białek + pompa VarioS 4-S + sterownik
 12. Możliwe, ale trudniejsze niż w gotowym sprzęcie. Roztwór musi być cały czas mieszany, najlepiej wolno. Dozowanie do akwarium tylko czystej wody wapiennej z "nad osadu".
 13. Reaktor. Bardzo prosta sprawa. Zasypujesz proszek do reaktora włączasz do prądu i podpinasz pod pompkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Terms of Use.