Skocz do zawartości
dadario

Black friday 2020-2021

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, joopa napisał:

Wczoraj testy icp z af były po 66 zł. Dziś 89 ☹️

W erybie są po 56 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja 20% upustu na produkty Pacific Sun dostępna jest we wszystkich sklepach które oferują nasze produkty - czy to w Polsce czy za granicą.. Oprócz tej oferty - warto zerknąć na "special pack" - Kore 7th kHLab oraz dowolny reaktor z serii CalcFeeder PRO - z 30% upustem.

Dzięki temu mamy zestaw - urządzenie które automatycznie wykonuje pomiary twardości wody(od 1 do 24 na dobę) i na podstawie wyników oraz ustawień zaprogramowanych przez użytkownika w aplikacji webowej (cloud.pacific-sun.eu) automatycznie zmienia ilości dozowanych płynów - np. Balinga. Dozownik ma bowiem 7 kanałów z czego trzy wykorzystywane są do pracy z modułem kHLab - a pozostałe cztery do dozowania wyżej wspomnianych płynów. Jeśli zaś użytkownik zakupi reaktor wapnia - to najnowsza wersja sterownika (V3) oprócz tego że chodzi kompletnie bezszelestnie - to dodatkowo "gada" z dozownikiem i wydajność pompy reaktora zmieniana jest automatycznie i dostosowywana tak aby utrzymać twardość na wymaganym poziomie.

Powiadomienia o wynikach push(telefon, mejl) a dodatkowo możliwość podłączenia drugiej sondy pH(pomiar w akwarium), czujnika temperatury, czujnika optycznego i dolewki,  mieszacza magnetycznego to tylko kilka z możliwości... ;-)

Wspomnę jedynie że w zestawie znajduje się reagent na 3 lata testów kH - 6 razy dziennie. Biorąc więc pod uwagę co dostajemy w zestawie - czyli urządzenie które nie tylko mierzy twardość a także w zestawie ma cztery pompy które służą do utrzymania właściwych poziomów(kH/Ca/Mg/mineral salt) a także reagenty na trzy lata - to ta ofertę trudno pobić ;-) Jeśli będą dodatkowe pytania - to specjalnym wątku pokażę jak to działa i wygląda(sterowanie reaktorem i pompami dozownika na podstawie testów kH)..

pozdrawiam

 


pozdrawiam

Przemysław Cybulski
www.Pacific-Sun.eu
Home for advanced technology

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Yarccom napisał:

CoralHouse

7:30 - wartość koszyka 3744,51

15:30 - wartość koszyka już 4129,69

Produkty w "promocji"

Maxspect Jump Pompa DC MJ-DC10K
Falownik - Maxspect MJ-GF4K
Maxspect AERAQUA DUO AD600
Maxspect ICV6 Kontroler WiFi

rabat dalej 24% ale ceny wyjściowe mocno w górę  ...

Jinxed. 

Cebulowy black friday jak zwykle. 

3 godziny temu, Yarccom napisał:

 

 

Edytowane przez FajnyRadziu (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Przemek w reefshop.pl cena po staremu. 3650 pln. To dotyczy wszystkich sklepów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić z trzy, cztery wiadra soli red sea a tu drożej wychodzi niż tydzień temu z moim rabatem. Co za cwaniaki ,maja nas za idiotów czy co :mad: 


8fdd9b9b7ef09de88ef75df31c7279e1u1318a12

Zbiornik 220x74x65, 2x OW , zaplecze 300ll ,

obieg Jebao DCP 18000, 2xVortech mp40,3xtunze6045,6025,6085,odpieniacz BK DC300 rdx,VSV,

skała RRR 50kg,lampa diy 279 t5 +led ok.280 W,dozownik H2Ocean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźcie lepiej jaki jest koszt wysyłki, bo może się okazać ze cała kwota zaoszczędzona pójdzie na koszt wysyłki. Przykład z Coral House

LDJQGAsm.png

 

65zł to trochę przeginka nawet jeśli paczka waży 25kg

Edytowane przez ryzyk.fizyk
korekta (wyświetl historię edycji)

de1c89e836a1904c6acee4e1c5622207u1839a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodałem kilka rzeczy do koszyka - wysyłka inpost 0zł, przy wartości koszyka 250zł


Brutto: akwarium 550 + sump 260l, start 20.12.2017. Filtracja: rollermat + skała + refugium, bez odpieniacza. Sprzęt: Akwarium 120x70x65h OW, sump 119x50x45h. Pompa Jebao DCP 10000,  Cyrkulacja 2x maxspect  XF-350, Jebao MW-22, Oświetlenie: philips Coral Care gen 1 v2 x 3szt.. Oświetlenie refugium Chinka LED.

Sól Fauna Marin Professional, dodatki AF, balling AF/CZDA. 50kg suchej skały Marco Rock's, nieco pukani.

Ryby i inne biegająco-pełzające: Ctenochaetus binotatus, 6x Pseudanthias squamipinnis, Zebrasoma flavescens, Lysmata amboinensis x 3, L. debelius, 4x Lysmata Seticaudata, 1x Neopetrolisthes oshimai, 2 kraby pustelniki Clibanarius africanus, jeżowiec Mespilla globulus, setki  slimaków turbo i columbelli, 1x  tectus, 1x strombus luhanus... Oraz kilka kg kiełży, równonogów, wężowideł i innego drobnego życia.

ce5058cc16516a9e06285a07538a7eb3u1610a14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, ryzyk.fizyk napisał:

Sprawdźcie lepiej jaki jest koszt wysyłki, bo może się okazać ze cała kwota zaoszczędzona pójdzie na koszt wysyłki. Przykład z Coral House

LDJQGAsm.png

 

65zł to trochę przeginka nawet jeśli paczka waży 25kg

50 kg soli zamawiałem i przesylka gratis 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam 0zł za przesyłkę.

Jedynie jestem rozczarowany podwyższeniem cen (nieuczciwym potraktowaniem klientów), na niektóre produkty, szczególnie te (nie wszystkie), które są objęte rabatami. 

Ja już zaczynam powoli głosować swoim portfelem. Zrezygnowałem z zakupionego produktu, który nagle zmienił cenę i poprosiłem o zwrot pieniędzy. Liczę na to, że to tylko problemy z zarządzaniem stroną/cenami (oczywiście naiwnie). Bo jeżeli nie to... 

 

Edytowane przez norbi2222 (wyświetl historię edycji)

Pozdrawiam,

Norbert

1d86b53c10113aeb103b8479a70f4e57u1540a1381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Kris81 napisał:

Chciałem kupić z trzy, cztery wiadra soli red sea a tu drożej wychodzi niż tydzień temu z moim rabatem. Co za cwaniaki ,maja nas za idiotów czy co :mad: 

:D zrobiłam sobie sama promocje,  kupiłam na allegro wyszło znaczenie taniej.

Sól Tropical 

 

 

 

 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dla syna napisał:

@Przemek w reefshop.pl cena po staremu. 3650 pln. To dotyczy wszystkich sklepów? 

żeby skorzystać z rabatu trzeba wpisać kod rabatowy  BF2020 w koszyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, norbi2222 napisał:

Ja również mam 0zł za przesyłkę.

Jedynie jestem rozczarowany podwyższeniem cen (nieuczciwym potraktowaniem klientów), na niektóre produkty, szczególnie te (nie wszystkie), które są objęte rabatami. 

Ja już zaczynam powoli głosować swoim portfelem. Zrezygnowałem z zakupionego produktu, który nagle zmienił cenę i poprosiłem o zwrot pieniędzy. Liczę na to, że to tylko problemy z zarządzaniem stroną/cenami (oczywiście naiwnie). Bo jeżeli nie to... 

 

Oby nie, bo tu jest jeszcze drożej :D:D:D


de1c89e836a1904c6acee4e1c5622207u1839a16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Beti napisał:

:D zrobiłam sobie sama promocje,  kupiłam na allegro wyszło znaczenie taniej.

Sól Tropical 

 

 

 

 

179 za wielkie wiadro Tropical Marine Power Reef Plus Salt?

 


1a0ce180c548df629102e55854e0d745u1476a17

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem sobie 4800 ml life bio fil za 117 zł plus 13 zł transport. A chciałem kupić ostatnio po 176 zł. Hehe  też miła niespodzianka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na Aquaforest w CH jak i w Erybce jest teraz konkretna promocja (-33%)


1a0ce180c548df629102e55854e0d745u1476a17

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zrobiło się głośno :)Tak tylko prostując niektóre tematy.

Maxspect - nasza strona ma pewne ograniczenia i nadając rabat nadaje na wszystkie produkty . Więc musieliśmy sztucznie podnieść cene na Maxspecta.

Ale stronę mamy spiętą z subiektem więc on naprostował ceny i powstał podwójny rabat :)

Stąd niektórzy widzieli zwiększony rabat i kto miał okazję to skorzystał .

Ale nie możemy zrobić takich cen ponieważ do produktów musieliśmy dopłacać.

Co do ceny wysyłki wszystko od 150 zł było gratis wysyłane bez względu na wagę.

Cena 65 zł nalicza się tylko i wyłącznie gdy jest to przesyłka zagraniczna. (chyba że jest jakiś błąd to proszę pisać.)

Ceny testów ICP faktycznie to też przeoczenie z naszej strony .

Chyba powinno byc teraz ok :)

 

 

 

 

 


coralhouse_logo.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Yarccom napisał:

179 za wielkie wiadro Tropical Marine Power Reef Plus Salt?

 

174, 89zl 


 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ryzyk.fizyk napisał:

Sprawdźcie lepiej jaki jest koszt wysyłki, bo może się okazać ze cała kwota zaoszczędzona pójdzie na koszt wysyłki. Przykład z Coral House

Coś pokręciłeś. Wysyłkę mają zawsze tanią - co prawda nie sprawdzałem jak tanią, bo zawsze łapię się na darmowego kuriera :)


125x55x55 ogólnej rafy+50x45x45 konikarium - wspólny obieg "Powered by Twistman" - Twistman OB-200-EXT,  Reaktor Wapnia Calc+ Reactor Medium + DI-500-60, 3x maxspect ethereal , bujane przez maxpect gyre, sterowane przez NEMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Irmina napisał:

żeby skorzystać z rabatu trzeba wpisać kod rabatowy  BF2020 w koszyku

Tylko tam można wpisać coś jedynie w pole uwagi (pomijam dane klienta). I cena się nie zmieniła. Jedyny rabat to 10% za zakup powyżej 1001zl. Trochę dziwne te promocje w PL. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, dla syna napisał:

Tylko tam można wpisać coś jedynie w pole uwagi (pomijam dane klienta). I cena się nie zmieniła. Jedyny rabat to 10% za zakup powyżej 1001zl. Trochę dziwne te promocje w PL. 

Pierwszy raz byłem na stronie sklepu i dodałem coś do koszyka i rabat działa poprawnie i kod da.soe wpisać normalnie, nie wiem czemu u ciebie się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Konrad_Wwa napisał:

Pierwszy raz byłem na stronie sklepu i dodałem coś do koszyka i rabat działa poprawnie i kod da.soe wpisać normalnie, nie wiem czemu u ciebie się nie da.

Ok zaskoczyło. Musiałem zrobić to na innej przegladarce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, CoralHouse napisał:

Maxspect - nasza strona ma pewne ograniczenia i nadając rabat nadaje na wszystkie produkty . Więc musieliśmy sztucznie podnieść cene na Maxspecta.

Ale stronę mamy spiętą z subiektem więc on naprostował ceny i powstał podwójny rabat :)

Stąd niektórzy widzieli zwiększony rabat i kto miał okazję to skorzystał .

Ale nie możemy zrobić takich cen ponieważ do produktów musieliśmy dopłacać.

 

 

 

 

 

 

Sorry ale ja tego nie kupuje

To po co te sztuczne wysokie rabaty? Trzeba było zaszaleć i dać 99% a cenę wyjściową ustawić na 100 000 zł

Kolejna sprawa po co Black week po co w Media Expert sie bawić

Może zróbcie jak byc powinno Black Friday z prawdziwymi konkretnymi rabatami doklejonymi do tych codziennych podstawowych

Byłoby po ludzku i nikt na Was by psów nie wieszał

 


1a0ce180c548df629102e55854e0d745u1476a17

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, dla syna napisał:

Tylko tam można wpisać coś jedynie w pole uwagi (pomijam dane klienta). I cena się nie zmieniła. Jedyny rabat to 10% za zakup powyżej 1001zl. Trochę dziwne te promocje w PL. 

nie w tym miejscu - jak jesteś w koszyku przy podsumowaniu jest okienko"Mam kupon rabatowy"  - zaznaczasz go i wpisujesz BF2020 , zatwierdzasz i rabat się pojawia -ponizej już po wpisaniu kodu BF2020

Instr 2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek jest dość stary. Należy rozważyć rozpoczęcie nowego wątku zamiast ożywienia tego.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc do serwisu Nano-Reef, zgadzasz się na warunki Warunki użytkowania.